Газета по-надвірнянськи
 

Люди хочуть бачити прем’єром Тимошенко

21 червня 2019, 14:17 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 441 переглядів

Побачив свіжі опитування на парламентські вибори: люди, здебільшого, хочуть бачити прем’єром Юлію Тимошенко. Зовсім не здивувався. Кого ж іще? Минулу владу? Так їй на президентських виборах народ неоднозначно вказав на двері. Представників нової молодої команди? Але є багато ризиків, найголовніший із яких – небезпека концентрації влади у руках однієї політичної сили може призвести до авторитаризму.

Крім того, новообраний президент – так сталося – не має жодного досвіду державницької роботи, те ж саме можна сказати про його команду. Якщо призначити прем’єр-міністра з аналогічними знаннями – йому буде потрібен час, щоб, як кажуть, вивчити «матчастину». Немає у нас часу для цього – надто великі загрози нависли над Україною.

Тимошенко-прем’єр має неоціненний досвід управління державою у кризовий період, має фахову команду та патріотичну позицію, що не менш важливо. Саме ці риси вона демонструє зараз, коли заявила про готовність підтримати пропрезидентську силу в парламенті, ввійти у коаліцію. Більш того, політик зазначила, якщо навіть більшість буде сформована без її політичної сили, то «Батьківщина» не буде в опозиції до нинішнього президента. Це позиція справжнього патріота. Адже ситуація в Україні та світі і без того надто напружена, щоб створювати нові ризики.

До того ж, партія «Батьківщина» навіть у ході парламентських виборів намагається об’єднати, а не розділити країну. Мене порадувала присутність у першій п’ятірці донецького бізнесмена, патріота Сергія Тарути. Це сигнал східному регіону – Донбас – український. І після перемоги над ворогом саме новому урядові доведеться реально займатися його інтеграцією в Україну.

На відміну від попередників Юлія Тимошенко добре розуміє, що наслідком усіх реформ має стати покращення життя українців. Якщо позитивних змін не відбувається – значить, уряд робить «щось не те».

Саме тому Тимошенко наголошує, що громадяни мають відчути зміни на краще «сьогодні і зараз» – це її постійна вимога до будь-якої влади, у т. ч. і до власної. Така установка Юлії Тимошенко повністю співпадає із нашими очікуваннями.

Віктор КОТЕЛЕНЕЦЬ,

пенсіонер.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!