Газета по-надвірнянськи
 

На Прикарпатті побував п’ятий президент України Петро Порошенко

21 червня 2019, 14:20 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 49 переглядів

У суботу, 15 червня, до Івано-Франківська прибув економкласом п’ятий Президент України та лідер партії Європейська Солідарність Петро Порошенко.

Перед представленням кандидатів по мажоритарних округах Івано-Франківської області Петро Порошенко розповів про оновлення своєї команди, європейську та євроатлантичну перспективу України. Політик зазначив, що основне завдання зараз – відстояти здобутки, які маємо за останні п’ять років. Утім він відзначив, що крім нас цього ніхто не зробить.

«Україна у 1991 році отримала незалежність, але по суті по-справжньому будувати її ми почали з вами у 2014 році. Наголошую на тому, що ми сформували блискучий список. У списку майже половина тих, котрі не були в цьому скликанні парламенту та уряду. Але все своє життя присвятили і продовжують розбудовувати та захищати її. Я наголошую на тому, що ті завдання, які стоять перед Україною, ніхто не зробить крім нас. Саме на нашу політичну команду покладається велика відповідальність зберегти Україну», – зазначає Петро Порошенко.

MPAL1545

Політик наголосив, що в Україні є партія, яка називає себе партією миру. Втім додає, що партія Європейська Солідарність та сама партія, яка має захистити країну.

Слід додати, що у списку партії є волонтерка і начальник Медичного управління та реабілітації бійців Української Добровольчої Армії – Яна Зінкевич, «голос Майдану» у Львові Софія Федина, ветерани АТО – Олексій Петров, Сергій Погребиський та громадський активіст – Сергій Таран. Окрім того, третина списку – це жінки.

У команді партії Європейська Солідарність є також Герой України, який здійснив унікальний рейд у тил ворога у 2014 році, звільнивши з оточення 3 тисячі українських військових та понад 250 одиниць техніки, командир 95-ї окремої аеромобільної бригади Михайло Заброцький.

Додамо, що п’ятий президент прибув на Прикарпаття не тільки представити кандидатів своєї партії, але й поспілкуватися з людьми. Зокрема, він відвідав низку заходів. На фестиваль Underhill European Music Festival політик прибув зі своєю дружиною, де вся увага припала на них.

Також Петро Порошенко побував на фестивалях VIA CARPATIА та Полонинське літо. Зокрема, під час офіційного відкриття фестивалю VIA CARPATIА політик вручив заслужену премію імені Станіслава Вінценза прикарпатському видавцю Іванові Малковичу. Після прогулянки центральною частиною Івано-Франківська політик повернувся до Києва поїздом «Інтерсіті».

Сайт «Типовий

Івано-Франківськ».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!