Газета по-надвірнянськи
 

Найкращий подарунок – книга про ділове життя

21 червня 2019, 14:18 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 52 переглядів

Сьогодні публічні бібліотеки – інформаційні центри, які виконують роль посередника між владою і населенням. Головний чинник такої співпраці – донесення до громади через бібліотеку інформації про діяльність органів місцевого самоврядування.

Назавизівська сільська бібліотека-філія відчуває розуміння та підтримку з боку сільського голови Василя Мацелика. Недавно Василь Арсенович завітав до бібліотеки з подарунком – книгою «Ділова Івано-Франківщина». Цей презентаційний альманах (п`ятий випуск) із серії рейтингових видань, що представляють нашу область на всеукраїнському та міжнародному рівнях. У книзі йдеться про адміністративний устрій краю, розповідають про цвіт ділового життя, про сьогодення, економічне й соціальне життя, здобутки місцевого самоврядування. Наш район представляють Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, Назавизівський сільський голова Василь Мацелик, Ліснотарновицький сільський голова Марія Марковецька та колишній начальник управління НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна.

Книга цікава для всіх, хто прагне краще пізнати свій край, а також для потенційних інвесторів та туристів. Від імені користувачів бібліотеки висловлюю вдячність Василю Арсеновичу Мацелику за такий дорогий як у матеріальному, так і духовному вимірі подарунок.

Оксана ЯНЦЮК,

завідувач бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!