Газета по-надвірнянськи
 

«Свято дитинства» –у Перерослі

7 червня 2019, 12:01 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 38 переглядів

Зала Будинку культури наповнена глядачами, дорослими і малими, сцена святково одягнена кульками та квітами, панувала весела і радісна аура в очікуванні святкового концерту. І тут… флешмоб «Ми – діти України» у виконанні дітей з Волосівського будинку культури (керівник Андрій Угринчук) та бібліотеки (кер. Людмила Станчук).

На сцену вийшли красуні-ведучі Юлія Мисліцька і Діана Непеляк. «Добрий день, добрий день, людям на землі!» вітали усіх гостей у залі учасники зразкового дитячого драматичного гуртка «Хоробрі мандрівники» (кер. Ганна Насадюк). Лунали чудові віршики у виконанні маленьких артистів. Благословив «Свято дитинства» отець Андрій Луканюк, бажаючи усім діткам і дорослим здоров’я, терпіння, мудрості, працьовитості, Божого благословення та гарно відпочити на літніх канікулах.

З вітальним словом з нагоди свята звернулася в. о. Переріслянського сільського голови об`єднаної територіальної громади, щаслива багатодітна мама Любов Гук.

Найбільше щастя для татуся й мами –

Це в дивосвіт вести своє дитя.

І захищати серцем і руками

Малу й тендітну свічечку життя.

Багатодітна мама Мар’яна Мисліцька зі своїми меншими дітками і зачитала вірш «Вдягни, дитино, вишиванку». Потім діти дарували своїм матерям запашні іриси, а глядачі слухали вірш «Дитину треба не лиш народити» у виконанні Ганни Насадюк. І знову пісні – від сестричок Вікторії і Вероніки Клюфінських, Діани Непеляк, двоюрідних сестричок Анастасії й Анни Насадюків. Із залом жартував випускник дитячого садка «Золота рибка» Юрчик Насадюк, розказуючи гумореску. Настрій підтримав згодом уже дорослий артист Андрійко Насадюк. Для своїх матусь співали пісню «Мама» дует – батько із сином Андрій та Андрійко Насадюки. Учасники гуртка «Джерельце» (кер. Галина Войчак) продовжили святкову імпрезу запальними танцями, виконуючи хоровод «Мамині руки», танці «Вальс квітів» і «Полька». Музична школа представила своїх талантів, які виконували «Ностальгію» Аня Стефанюк, «Іспанське болєро» Анастасія Втерковська і дует Ані Стефанюк та Анастасії Втерковської бездоганно виконали «Забута мелодія». «А я бажаю вам добра» на завершення співала талановита юна співачка Діана Непеляк. Усі учасники дійства удостоїлися гарячих оплесків. Опісля діти розглядали книжкову виставку «В казку ми підемо, друзів там знайдемо» (зав. бібліотеки Уляна Угринчук) та відвідали ярмарку-розпродаж домашньої випічки від місцевих кондитерів, розважалися і танцювали.

Бажаємо усім дітям Переріслянської об`єднаної територіальної громади й усім дітям у цілому світі завжди бути здоровими, щасливими, радісними, розумними, а нам, дорослим, радіти і дякувати Богу за найцінніший скарб на Землі!

Інф. Переріслянської сільської ради ОТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!