Газета по-надвірнянськи
 

Тетяна Пришляк про відмову Юрія Дерев’янка брати участь у парламентських виборах: «Це прояв сили»

27 червня 2019, 15:32 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 522 переглядів

Народний депутат України, лідер партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко проявив рішучість і тверду позицію, відмовившись йти у наступну Верховну Раду, вважає керівник Івано-Франківської обласної організації партії «ВОЛЯ», депутат Надвірнянської районної ради Тетяна Пришляк.

Юрій Дерев’янко не пішов із політики, він не йде у депутати. Це його особисте і, вважаю, правильне рішення. Хоча мені тяжко було це прийняти, бо він є головною причиною чому я пішла в політику», – каже депутат.

Тетяна Пришляк також розповіла, що розпочала роботу із Юрієм Дерев’янком ще у 2012 році: «Тоді я пішла з посади головного редактора на телебаченні, стала помічником Дерев’янка, бо бачила його як достойного депутата у Верховній Раді. Дуже багато в мене завжди було друзів-однодумців, які завжди підтримували Юрія Дерев’янка. І він жодного разу не розчарував нас, ми не втратили довіри до нього».

пришляк

За її словами, Юрій Дерев’янко завжди відстоював інтереси свого виборчого округу та всієї України у парламенті: «Я думаю, що такого дієвого депутата більше в нас не буде».

Тетяна Пришляк каже, що основною причиною відмови Юрія Дерев’янка брати участь у виборах є те, що у нього немає команди у Верховній Раді: «Ті дві каденції, що він перебував у Верховній Раді, він завжди залишався позафракційний. У 2014 році, ставши вдруге депутатом, Дерев’янко здобув велику довіру людей, набравши найбільше голосів з цілої України як кандидат-мажоритарник. Однак, він завжди був сам у парламенті. Щодо законотворчої діяльності і голосування, то його позиція завжди була принциповою. Дерев’янко ніколи не голосував за ці всі підкилимні кадрові призначення чи ганебні бюджети. Тому влада й перекривала йому виділення коштів на виборчий округ. Політикани на місцях це вміло використовували для закидів, що Дерев’янко «нічого не робить». Але попри ці всі перешкоди, Юрію Дерев’янку спільно з командами депутатів від «ВОЛІ» у місцевих радах чимало вдалось зробити як для свого округу, так і для цілого Прикарпаття».

Керівник партії «ВОЛЯ» в Івано-Франківській області високо оцінює і законотворчу діяльність Юрія Дерев’янка: «Власне, це і є основна функція парламентаря, а не залучення коштів на округ, як вважають деякі. Депутат Верховної Ради – це, в першу чергу, законотворець, який покликаний напрацювати правильні закони, щоб кожен громадянин України позитивно відчув це на собі», інформує прес-служба партії «ВОЛЯ».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!