Газета по-надвірнянськи
 

Які ми люди

21 червня 2019, 14:18 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 267 переглядів

Цікаву думку висловив пан Орест Рекетчук з міста Яремча. Кожен має свій рецепт-пропозицію будувати Україну. Одночасно він дивується, чому газета «Народна Воля», яку з цікавістю читають і яремчанці, не пише про те, хто і яким чином знищив колись діючі лісокомбінати – Надвірнянський, Делятинський та Ворохтянський, які забезпечували роботою тисячі людей і сприяли підвищенню добробуту краян?

Таким питанням задаються багато мудрих людей, хоч вони повинні знати одну річ: МВФ (Міжнародний валютний фонд), який позичає іншим країнам великі гроші на розвиток, перш за все, їхньої економіки, щодо України висунув вимогу обов`язкового роздержавлення провідних підприємств промисловості, себто передати у приватні руки, а фактично знищити державний сектор. Хитрі ділки з МВФ, всі вони мільярдери із масонських лож (шахрайський тіньовий світовий уряд!?) змусили нашу молоду державу жити за правилами дикого капіталізму – шахруй, обдурюй простий народ і збагачуйся!

Тодішній президент України виявився аферистом і злодієм, провів роздержавлення на свій лад. Для обдурених людей придумали паперові ваучери, а собі випустили золоті у доларовому еквіваленті. Увесь Чорноморський риболовний флот Кучма приватизував собі, а потім продав на металобрухт китайцям. За величезні гроші купив у Франції для дочки цілий маєток і поклав дочці у банк 1,6 мільярда доларів. Ці дані є у відкритих джерелах.

Український народ обкрадено президентом-аферистом, що називається, до нитки. За такі фокуси Л. Кучму в будь-якій країні чекала б довічна тюрма або розстріл, а в Україні ніхто не відкрив рота. Громадянського суспільства нема, нація обпльована.

Пан Рекетчук – мудрий і чесний чоловік. Спеціаліст лісового господарства, працював лісничим Делятинського лісокомбінату, пенсіонер. Він говорить: «Нехай Л. Кучма виявився аферистом, але є ж обласна влада в особі обласної ради, обласної держадміністрації, науковців, дипломовані спеціалісти. Невже їх душа не болить, що все зруйновано?! А християнська мораль? Це не пусті слова, у них віддзеркалена трагедія народу».

Якби, наприклад, теперішня Делятинська ОТГ мала один Делятинський лісокомбінат, то слава про неї полинула по всій Україні. Один лише цех з переробки і консервації плодів лісу – ягід, грибів, знаменитий чай із лікарських трав і багато іншого – усе це знищено. Нормальні люди такого допустити не могли. Повна безвідповідальність, байдужість людська.

Чи почуємо на це відповідь, а, головне, чи відчуємо якісь зрушення до покращення господарки, зайнятості людей, покращення їх умов життя, праці, добробуту, стабільності від владних структур, якщо не нинішніх, то хоча б тих, котрі планують невдовзі прийти їм на зміну з оновленням президентської вертикалі? Чи й далі мовчатиме громадськість?

Залишимось такими людьми, як ми є зараз, чи почнемо самі зміцнюватись і вимагати позитивних змін від влади? Думаймо, люди, і діймо.

Роман ФЛИС,

член НСЖУ, лауреат Золотої

медалі української

журналістики НСЖУ,

смт. Делятин.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!