Газета по-надвірнянськи
 

20-ліття таборування товариства молоді «Агапе»

18 липня 2019, 14:04 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 163 переглядів

1

Із 2000 року молодіжне християнське товариство «Агапе» на чолі із духовним наставником Романом Григорашем проводить літні християнські табори, в яких взяли участь майже тисяча дітей та молоді із Надвірнянщини й інших областей України. Молоде покоління, зокрема, вчиться співати, молитися, куховарити, рубати дрова, орієнтуватися на території, правильно поводити себе у лісі та горах.

Діяльність таборування спрямована на духовну, національну, екологічну та краєзнавчу тематику. Майже два десятки духівників і семінаристів, стільки ж працівників освіти і культури, десять екологів та п`ять музикантів допомагали «агапівцям» духовно збагатитися, пройнятися любов`ю до ближнього, більше дізнатися про Всевишнього, а також закликали юнь до добра, краси, гармонії, до культурного розвитку й змістовного проведення літніх канікул.

2

Групи ділились за віковими категоріями: дитячі (від 7 до 12 років) та юнацькі або молодіжні (від 13 до 20 років). На рахунку агапівців чимало екскурсій по різних місцях, серед яких духовні, природні та національні центри краю, зокрема, монастир монахів-студитів Святого пророка Іллі у с. Дора, Погінський монастир Успіння Матері Божої у Тисменицькому районі, Бухтівецький водоспад у с. Букове тощо. При гарній теплій сонячній погоді діти купалися у річках і водоймах, оздоровлялися душею й тілом. Мали зустрічі з цікавими людьми. Підіймалися на Карпатські вершини – гори Сивулю й Говерлу та полонини. На вечірніх ватрах учасники молились на вервиці, читали Святе Письмо, співали пісень. Ключове місце також займали забави і спортивні ігри: футбол, волейбол, ранкова руханка, пробіжка та ін.

Цікавим фактом є те, що у таборі діти залюбки заводять нові знайомства, охоче здружуються, коло їхнього спілкування розширюється, вони підтримують тривалі стосунки, їздять одне до одного у гості, а також активно співпрацюють, ділячись набутим духовним і життєвим досвідом.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!