Газета по-надвірнянськи
 

№ 8 у бюлетені до ВРУ: Звернення кандидата у народні депутати України Святослава Никоровича до жителів Надвірнянщини

18 липня 2019, 13:59 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 63 переглядів

Дорогі жителі Надвірнянщини! Упродовж каденції в обласній раді я був представником району-сусіда – Богородчанського. Виборці надали мені кредит довіри у 24 роки. Зараз я все ще молодий, проте уже досвідчений політик. І я прошу підтримки, аби відстоювати інтереси Вашої громади на найвищому – законодавчому рівні. Прошу надати кредит довіри у вигляді голосу. 21-го липня прийдіть на виборчі дільниці та підтримайте мене. Усвідомлюю, що цей кредит потрібно буде віддати кожному, з відсотками!

Я звик важко працювати та багато вчитись, щоб чогось досягти. Основна ціль, яку кладу перед собою у Верховній Раді, це успішність нашого фантастичного регіону. Щоб ми перестали шукати крайніх, а мали нормальні дороги, відчували безпеку на вулицях. Спільно зупинили корупцію, що проїдає наш край. Надвірнянщина повинна мати лобіста, який житиме вирішенням проблем громади.

Никорович

Потенціал нашого округу надзвичайно великий. Не вистачає лише людини, яка реалізує його наповну. Минулі представники у Верховній Раді не виправдали наших сподівань. Можливо, прийшов час, щоб надвірнянці пишались своїм обранцем у Верховній Раді. Все залежить від Вас. 21-го липня Ви обиратимете долю нашої маленької батьківщини на наступні 5 років. Будь ласка, голосуйте відповідально.

З повагою та надією

кандидат у народні

депутати України

Святослав Никорович.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!