Газета по-надвірнянськи
 

Андрій ГОЛИНСЬКИЙ: чому я йду в парламент

5 липня 2019, 12:35 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 779 переглядів

ПЕРЕДВИБОРНА АГІТАЦІЯ

Кандидат у народні депутати України Андрій Голинський – нове обличчя прикарпатської політики. Надвірнянський підприємець, який має невеликий бізнес у сфері громадського харчування та виробництва будматеріалів, добре знає проблеми гірських районів, розташованих на території виборчого округу №87, а також біди і турботи місцевих жителів – своїх приятелів, сусідів, просто знайомих.

Донедавна він не думав про те, щоб піти у політику, спостерігаючи за тим, як у країні, втомленій п’ятирічною війною на Сході, стає дедалі важче провадити підприємницьку діяльність, як хвиля інфляції розмиває все те, що вдається заробити щоденною працею, як тягар податків не дозволяє підняти на достойний рівень заробітну плату, а надвисокі комунальні тарифи змушують людей економити на найнеобхіднішому.

Голинський

«Дивлячись на те, як люди живуть, з якими труднощами вони зводять кінці з кінцями, як молодь виїжджає з країни на заробітки, як поневіряються пенсіонери, я розумію, що настав час це зупинити. Можливо, у парламенті збереться команда моїх однодумців, і ми разом зможемо змінити ситуацію. Я не маю права не спробувати це зробити, коли бачу, що коїться у нашій державі», – зауважив Андрій Голинський.

Молодий політик наголошує, що людям уже набридла демагогія та просторікування чинних владоможців та посадовців, які за гучними гаслами та красномовними обіцянками ховають свою безпорадність та некомпетентність у вирішенні практичних завдань і нагальних проблем сучасності. Андрій Голинський вважає, що пора красивих слів повинна відійти у минуле і до влади мусять прийти люди, які справді знають, як господарювати на своїй землі, ті правдиві патріоти, для яких небайдуже, чи комфортно почувають себе у своїй державі співгромадяни, які вболіватимуть про майбутнє і піклуватимуться про теперішнє.

«Коли вийти увечері в місто, то може скластися враження, що в країні залишилися самі пенсіонери, хворі та ті, котрі мають маленьких дітей. Я не пам’ятаю, щоб на вулицях було так мало людей, а побачити задоволені та усміхнені обличчя – це, взагалі, рідкість. Безвізовий режим, звичайно, хороша річ, але він призвів до відтоку з України кваліфікованих робітників, талановитих і креативних спеціалістів у різних галузях, а головне – молодих людей, які мали б формувати сучасне українське суспільство і розбудовувати економічно сильну та орієнтовану на потреби людей державу», – вважає Андрій Голинський.

У цивілізованому світі саме представники малого та середнього бізнесу є рушійною силою усіх суспільних перетворень, вони ж несуть на собі основний тягар фіскальних навантажень, поповнюючи державну скарбницю, з якої мала б надаватися необхідна допомога соціально незахищеним верствам населення. Андрій Голинський уже далеко не перший рік займається підприємницькою діяльністю, тож знає, з якими проблемами при цьому доводиться зіштовхуватися безпосередньо.

«Вкладені у бізнес кошти в нашій країні моментально з`їдає інфляція. Ті стрибки курсу долара, які ми пережили за останні кілька років, спричинили шалені збитки малим підприємцям, які тепер змушені не розширяти свою справу, а навпаки згортати діяльність, тим самим зменшуючи кількість робочих місць і знову ж таки спонукаючи працівників шукати заробітків за кордоном. У нашій державі влада робить все для того, щоб не було стабільності і щоб заробляли тільки визначені люди, олігархи», – стверджує Андрій Голинський.

Як позитивний приклад ставлення держави до своїх громадян кандидат у народні депутати Андрій Голинський наводить ситуацію у Сполучених Штатах Америки. За його словами, громадяни США заборгували всьому світові трильйони доларів, там усі живуть у кредит, але оскільки тамтешня влада існує для людей, то такі позики – адекватні, у межах 3-4 відсотків. Тому кожен молодий американець має можливість придбати у кредит помешкання та автомобіль, спокійно розпочати самостійне життя, забезпечувати сім’ю.

«Американець працює і спокійно повертає позику. Це називається стабільність. І саме так держава повинна турбуватися про людей. У нас таке ставлення у держави тільки для окремих, чітко визначених людей, які змінюються, як у Росії Путін та Медведєв. Так і в нас – Порошенко, Тимошенко, Коломойський та інші олігархи, які все поділили між собою і тепер знову намагаються переділити. А людям від цього – ні морального, ні матеріального задоволення», – зазначив Андрій Голинський.

Саме тому головною проблемою нашої держави кандидат у народні депутати Андрій Голинський називає саме олігархічне правління. Боротьба за сфери впливу між олігархами призводить до всіх тих соціальних потрясінь, які найбільше відчувають, насамперед, люди малозабезпечені. Як мовиться, пани чубляться, а в хлопів чуби тріщать.

«Так будемо жити, поки олігархи будуть керувати. Як представник малого бізнесу я хочу, прийшовши до влади, внести зміни, які б посприяли розвиткові підприємницької діяльності. Бо такому бізнесменові виживати дуже важко. Тож прикладатиму максимальних зусиль, щоб малий і середній бізнес отримав пріоритетну підтримку», – наголосив кандидат.

Одна з пропозицій, які Андрій Голинський збирається внести на розгляд парламенту, полягає у виділенні представникам малого та середнього бізнесу на три роки безпроцентних кредитів, які можна буде вкласти у свою справу і створити нові робочі місця. Окрім того, він пропонує обмежити кількість перевірок, які тепер проводять у тих підприємців, які тільки-но почали займатися своєю справою.

«Малий підприємець, який тільки починає свій бізнес, у нас одразу винен державі. За ліцензію треба заплатити, взяв людину на роботу – податок заплати. Не встиг попрацювати місяць-два, а вже перевірка прийшла. Величезні штрафи за невлаштованих на роботі. Він не встиг почати працювати, а вже у мінусах… Тим часом олігархи збільшують свої прибутки і ніхто їх не контролює», – зауважив Андрій Голинський.

Відповідно ще однією пропозицією кандидата в народні депутати Андрія Голинського стане запровадження суворого покарання за корупцію, аж до смертної кари. За його словами, у наш час люди перестали боятися гріха і забули, що таке старий радянський страх перед партійними органами. Хабарників більше ніщо не злякає, окрім розстрілу. Адже навіть після гучних арештів із публічним надяганням браслетів, затриманий на корупційних діях чиновник за кілька місяців може спокійно балотуватися у президенти чи депутати.

«Потенціал у нашої країни дуже великий, у нас є природні ресурси, чимала територія, землі родючі – все є для того, щоб ми жили не гірше, як в Арабських Еміратах. Але в цій країні влада теж живе для свого народу, а в нас владу над народом використовує кілька людей, які поділили між собою прибуткові сфери», – зазначив кандидат.

Андрій Голинський уперше йде на вибори і визнає, що йому бракує політичного досвіду. Але наснаги та бажання змінити життя у країні на краще йому вистачає. Минулого року він очолив районний осередок політичної партії «Громада і Закон», а тепер балотується у парламент в одномандатному виборчому округу №87.

«Я молодий у політиці. Попрацювавши у бізнесі, побачивши проблеми і зрозумівши, що далі так бути не може, хочу прикласти свої зусилля до невідкладних позитивних змін і допомогти нашій державі стати кращою», – мотивував своє прагнення Андрій Голинський.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!