Газета по-надвірнянськи
 

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка нагородив найкращих спортсменів із Надвірнянщини

5 липня 2019, 12:36 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 473 переглядів

Вихованці Надвірнянської ДЮСШ, які є переможцями змагань із дзюдо, самбо та футболу, а також їхні тренери отримали грошові премії від Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка.

Воля

Учень 11-го класу, який зайняв 1-е місце на чемпіонаті України серед дорослих, а 5-е місце – на кубку світу із самбо Юрій Яремчук каже, що наполегливо тренується вже 8 років поспіль: «Спочатку в рідному селі Бистриця, тепер у Надвірній. Таке нагородження – це велика підтримка для мене, щоб я і надалі займався цим спортом. Від Юрія Дерев’янка я отримую нагороди уже втретє».

Серед нагороджених – і тренер Володимир Петлюк, який розповідає, що навчає дітей дзюдо і самбо ось уже 16 років: «Починав свою кар’єру в селі Бистриця. Тепер – у Надвірній. Тішить, що у нас займаються і діти з сільської місцевості. Всі вони – наша гордість».

Керівник Івано-Франківської обласної організації партії «ВОЛЯ», депутат Надвірнянської районної ради Тетяна Пришляк каже, що нагородження кращих спортсменів від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка у Надвірній відбувається уже 10 років: «Щоб досягти результатів у спорті, потрібно постійно працювати над собою, багато тренуватись і в чесній боротьбі перемогти на змаганнях. Дуже приємно, що цьогоріч дівчата-футболістки стали чемпіонами. Тепер Надвірна – це не тільки столиця самбо і дзюдо, але й дівчачого футболу».

Тетяна Пришляк також зазначила, що дуже важливою є підтримка спортсменів благодійниками.

«Сподіваємось, що незабаром переможці змагань отримуватимуть нагороди не тільки від фонду Юрія Дерев’янка, але й від влади району, а також що інші благодійні організації долучаться до цієї доброї справи. І це стане для дітей хорошою мотивацією для нових перемог», – говорить Тетяна Пришляк.

Відзначимо, що цьогоріч 121 учень та 67 учителів із Надвірнянського району отримали грошові стипендії – від 500 до 2000 гривень від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка за здобуті призові місця на олімпіадах.

Нагородили також творчих дітей, їх наставників і дітей з особливими потребами з Надвірнянського району, повідомляє прес-служба народного депутата України, лідера партії «ВОЛЯ» Юрія Дерев’янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!