Газета по-надвірнянськи
 

Депутат обласної ради від «ВОЛІ» Ольга Федишина закликала уряд виділити кошти на ліквідацію наслідків негоди на Прикарпатті

18 липня 2019, 13:58 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 48 переглядів

Замість того, щоб вирішувати нагальні проблеми людей, члени уряду та його очільник стали активними учасниками виборчих перегонів в Україні. Зокрема, йдеться про те, що уряд саботує ліквідацію наслідків стихійного лиха на Прикарпатті.

Про це заявила депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Ольга Федишина на сесії.

«Мене це питання дуже турбує, оскільки я є депутатом від Надвірнянського району, де є такі населені пункти, як Битків і Пнів, які дуже постраждали від негоди у квітні-червні цього року. Сьогодні з обласного природоохоронного фонду виділили кошти, за рахунок яких лише частково вдасться ліквідувати наслідки стихії. Але мене дивують наступні факти. Якщо ми знаємо, що потреба області в коштах на ліквідацію наслідків стихії складає більше 400 мільйонів гривень, то чому облдержадміністрація просить із держбюджету лише 100 мільйонів?! Але ще більш дивним є те, чому уряд, розглянувши звернення області про виділення хоча б 100 млн. грн., дає відповідь, що вони погоджуються дати лише 30?», – запитує Ольга Федишина.

На її думку, це є повним ігноруванням проблеми з боку уряду. «Ми неодноразово звертались із цього приводу. Народний депутат України Юрій Дерев’янко протягом останніх місяців подав десятки звернень і запитів до Кабміну, Президента, міністерств та Держводагентства щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків стихії з резервного фонду держбюджету. Замість того, щоб допомогти постраждалим областям у Західній Україні, члени уряду займаються виборчими перегонами та на всі наші звернення лише надсилають відписки», – сказала депутат.

Федишина також висловила сподівання, що уряд таки зверне увагу на цю ситуацію і всі необхідні кошти будуть виділені, повідомляє прес-служба партії «ВОЛЯ».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!