Газета по-надвірнянськи
 

«Надвірнянський Водоканал» – в оновлених приміщеннях

26 липня 2019, 15:34 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 935 переглядів

Уже другий тиждень адміністративно-технічний персонал КП «Надвірнянський Водоканал» працює в оновлених адміністративному та виробничо-побутових приміщеннях. Тим самим змінивши таким чином юридичну адресу у Надвірній: із приміщення на вул. Комунальна № 2 на вул. Комунальна № 3, в яких донедавна розміщувалося КП «Надвірнашляхбуд». Відтепер тут, на першому поверсі, в абонентській службі через касовий апарат прийматимуть абонплату без банківських відсотків за послуги централізованого водопостачання і водовідведення.

Крім адмінприміщення оновлено ремонтну базу, побутові і душову кімнати, зварювальний пост. Таке рішення про передачу згаданих приміщень прийнято завдяки зваженій позиції депутатів і керівництва Надвірнянської міської ради. Безперечно, що оновлені приміщення служитимуть доброю підмогою колективу із майже вісьмома десятками «водоканалівців» на чолі з Василем Литвинюком. Кошти на капремонт – майже 300 тис. грн. – виділили з міського бюджету, але самі роботи, у т. ч. з благоустрою та впорядкування виконали фахівці «Водоканалу». Цим самим здешевили вартість оновленого об’єкта удвічі або й утричі.

IMG_1828

– Зараз «Надвірнянський Водоканал» обслуговує 60 км водопровідних та 38 км каналізаційних мереж, – розповідає його керівник Василь Литвинюк. – На нашому обслуговуванні також головна каналізаційна станція, очисні споруди, два водозабори, нова сертифікована лабораторія, яка запрацювала торік, 9 підкачувальних підстанцій. Ми єдиними в нашій області обслуговуємо внутрібудинкові мережі. Замінили майже 40 відсотків водопроводів поліетиленовими трубами у приблизно 43 відсотках багатоквартирних будинків, у підвалах яких теж встановлені поліетиленові труби з кранами на стояках.

IMG_1837

Із цією подією колектив «Надвірнянського Водоканалу» привітали Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, заступники міського голови Олег Йосипенко і Василь Василенко, секретар міської ради Тарас Пекарський, колеги-керівники міських комунальних підприємств «Надвірнашляхбуд» – Олівер Савчинець, «Надвірнакомунсервіс» – Андрій Кіндрат, «Надвірнянський житловик» – Володимир Павлюх, колишній керівник «Надвірнашляхбуд» – Віктор Зінкевич. Вони звернули увагу на те, що відтепер умови праці інженерно-технічних працівників та робітників та їхні побутові умови значно покращаться, комфортнішим і зручнішим стане надання послуг жителям райцентру, що цінним є те, що в нашому місті, незважаючи на різні реформи, ні одне комунальне підприємство не втратили.

Побажаймо надвірнянським «водоканалівцям» успішної і продуктивної праці, надання якісних і вчасних комунальних послуг, а від надвірнянців – вдячності і поваги до їх так потрібної і незамінної щоденної роботи.

Наш. кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!