Газета по-надвірнянськи
 

Олег ЛЯШКО: «Не буде села – не буде України»

12 липня 2019, 13:58 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 121 переглядів

Під час візиту на Прикарпаття Олег Ляшко розповів про свій план відродження села, побував на Богослужінні в «українському Афоні», де разом із духовенством і тисячами віруючих молився за справедливий мир в Україні.

Свою робочу поїздку лідер Радикальної партії розпочав із відвідин ферми ТзОВ «Ямниця», де оглянув виробничі потужності господарства, поголів’я якого налічує більше 700 корів, поспілкувався із працівниками. Дізнавшись, що таких тваринницьких комплексів в Івано-Франківщині всього два, зазначив, що їх має бути у сотні разів більше.

«Більше виробництв – сильніша країна, – наголосив Олег Ляшко. – Адже це робочі місця для українців. Стати на захист фермерів та підприємців – одне із завдань у парламенті, яке постановила для себе наша партія».

Без державної підтримки фермерів процвітаючого села в Україні не буде, вважає політик. У нього є чіткий план відродження села: «Наша політика – це відновлення агровиробництва, дотації фермерам у вигляді 5000 грн. на корову, заборона продажу пальмової олії, компенсація у разі будівництва тваринницьких комплексів, створення земельного банку, щоб держава за ринковою ціною купувала землю в селян, а потім здавала її в оренду фермерам», – сказав Олег Ляшко.

візит-ОВ-2

Він виступає проти продажу української землі іноземцям і транснаціональним корпораціям. «Вони не будуть ні дороги робити, ні воду, ні газ проводити, скажуть, що податки заплатили, хай вам держава робить, – каже Ляшко. – Натомість будуть труїти хімікатами ґрунти і воду в колодязях. Тому люди повинні розуміти, що ці парламентські вибори – це бій за землю, кому, зрештою, вона належатиме. Радикальна партія, моя команда – єдина, яка не дасть продати українську землю іноземцям».

Лідер Радикальної партії вважає, що потрібно запровадити мінімімальну орендну плату за пай – щонайменше 15 відсотків. «Не буде корови – не буде села, не буде села – не буде України. Тому реформування нашої держави повинно починатися з відновлення сільськогосподарського виробництва, запровадження високих агротехнологій. А не торгувати зерном і хвалитися: «От ми продали 40 мільйонів тонн зерна». А хто на тому заробив? Ті, кому вивезли зерно. А наші селяни як були бідні, так і осталися. А селяни повинні багато жити. Тому держава має повернутися обличчям до села, до корів, до людей. Коли буде менше свиней при владі, тоді буде більше корів на селі», – підсумував Ляшко.

Лідер Радикальної партії також побував у Маняві, де взяв участь у Божественній Літургії у Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі, яку очолював предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський та всієї України Епіфаній. Разом із духовенством і тисячами віруючих молився за справедливий мир у нашій державі.

«У Манявському скиті в Івано-Франківщині був уперше, але обов’язково приїду ще – краса природи і старовинної архітектури надихає. Дійсно, наш український Афон», – поділився своїми враженнями Олег Ляшко.

Люди тепло сприйняли появу лідера Радикальної партії. Підходили до нього, дякували за наполегливу та системну роботу із захисту прав простих українців, яку він із однопартійцями проводить у парламенті, фотографувалися на згадку.

 

Павло ПЕТРІВСЬКИЙ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!