Газета по-надвірнянськи
 

Ще один спортивний майданчик у районі

12 липня 2019, 13:59 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 219 переглядів

За участі начальника відділу освіти РДА, депутата районної ради Степана Северилова 7 липня урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям у селі Білозорина. Встановили його за кошти державного, районного і сільського бюджетів, спонсорів, та спільних зусиль громади села.

Відкриття майданчика зі штучним покриттям – це велике свято для спортивної громади. Головна мета – привернути увагу молоді до активного способу життя та змістовного дозвілля. Створення умов для занять спортом дозволить виховувати здорову націю. Завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

Майданчик_2

Степан Северилов подякував громаді с. Білозорина від імені голови райдержадміністрації Олександра Кеніза, активним людям, які доклали для цього максимум зусиль. Відкриття спортивного майданчика стане у нагоді не лише задля проведення занять із фізичного виховання й футбольних ігор. «Бажаю вам приділяти якомога більше часу для занять спортом та фізичною культурою, адже спорт робить людей сильнішими фізично та морально, націлює на перемоги у житті. А діти, сильні тілом та духом – це запорука успішного майбутнього нашої країни. Дякую усім, хто долучився до облаштування цього спортивного поля. Нехай воно прослужить вам на користь і допомагає активно та цікаво проводити своє дозвілля якомога довше», – звернувся до присутніх Степан Северилов.

Майданчик

Подібні об’єкти є невід’ємною складовою фізичного розвитку дітей. Тож віднині учні Білозоринської школи зможуть активно тренуватися та покращувати власне здоров’я.

Також для кращого заняття спортом, начальник відділу освіти РДА подарував дітям сітку з футбольними м’ячами.

Уже традиційно після відкриття майданчика відбувся товариський матч. Після урочистого відкриття спортивну споруду освятив місцевий священик отець-мітрат Богдан Михайлина та продовжилося дійство святковим концертом.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!