Газета по-надвірнянськи
 

Спортивний басейн у Надвірній

26 липня 2019, 15:27 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 242 переглядів

Надвірнянський район є одним із найбільших в Івано-Франківській області, в якому близько 20 тисяч осіб – це діти шкільного віку. Однак, у ньому і досі немає спортивного плавального басейну.

На сьогодні уже зроблено певні кроки для розв’язання згаданої проблеми. В попередні роки профінансовано лише 450 тис. грн. Наявна сума коштів дозволила спорудити лише фундамент спортивного залу та облаштування металевого каркасу.

У 2016 році Надвірнянська районна рада прийняла рішення про передбачення у бюджеті району 50 тис. грн. для продовження будівництва згаданого басейну. Зазначені кошти перераховані як субвенція до бюджету області.

Постійно відстоював будівництво басейну і народний депутат України від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко. Із 2012 року неодноразово він звертався до Президента України, Кабміну, Міністерства фінансів, Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо необхідності фінансування будівництва з усіх можливих джерел.

Нещодавно народний депутат у черговий раз звернувся із запитом до Кабміну щодо цього.

«Кошторисна вартість спортивного плавального басейну становить 24 687,556 тис. грн. Для продовження та завершення його будівництва необхідним є виділення коштів саме з Державного бюджету», – переконаний Юрій Дерев’янко.

Дерев’янко сподівається, що новий уряд, який незабаром буде сформований в Україні, не ігноруватиме потреби жителів Надвірнянського району, а особливо дітей шкільного віку, для яких мають бути створені усі умови для занять фізичною культурою та спортом.

Прес-служба

народного депутата України Юрія Дерев’янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!