Газета по-надвірнянськи
 

Українська стратегія Гройсмана: 11 кроків до успіху. Знаємо. Вміємо. Діємо.

18 липня 2019, 14:01 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 48 переглядів

У неділю, 21 липня, на позачергових виборах до Верховної Ради України політична партія «Українська стратегія Гройсмана» запрошує голосувати виборців за її план дій – захистити Україну і продовжити курс реальних змін.

1. Європейський вибір – наш стратегічний вибір.

2. Захист держави та протидія агресору.

3. Макроекономічна стабільність.

4. Відновлення довіри до влади та підвищення інституційної спроможності держави.

5. Повноцінна судова реформа і перезапуск антикорупційних органів.

6. Владу – людям і громадам. Реформа децентралізації.

7. Обмеження монополій та олігархату.

8. Створення сучасної мережі доріг і транспортної інфраструктури.

9. Нова українська школа і продовження реформування освіти.

10. Якісна система охорони здоров`я.

11. Захист і розвиток української мови та культури.

Українці заслуговують на чесну і відповідальну політику – без популізму, брехні та спроб повернути старі схеми і практики. Разом ми здатні змінити Україну!

Вперше за роки незалежності Уряд спрямував майже 17,8 млн. грн. на підтримку міста Надвірної

10 липня Кабінет Міністрів України схвалив рішення (розпорядження КМУ № 500-р) про спрямування 1,4 млрд. грн. на підтримку малих міст і селищ за рахунок субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Це рішення погодив парламентський Комітет з питань бюджету. За сприяння секретаря Бюджетного комітету Верховної Ради України Володимира Шкварилюка затверджено розподіл згаданих коштів, зокрема, для міста Надвірної 17 782 581 грн. Такий його вагомий внесок як народного депутата України, нашого земляка з Івано-Франківщини на виконання неодноразових звернень владних структур і громади м. Надвірної і району.

Ці кошти будуть спрямовані на підтримку закладів освіти, медицини, культури, розвиток дорожньої інфраструктури та комунального господарства м. Надвірної. Таких коштів у Надвірній і в Надвірнянському районі за 28 років державної незалежності Уряд досі не виділяв.

Ініціював підтримку малих міст Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, який підкреслив, що «є необхідність підтримки малих міст – районних центрів і міст районного значення, що не мають суттєвої підтримки, яка їм потрібна».

Це зроблено у Надвірнянщині

у 2017-2019 роках

На здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та закладів у Надвірнянському районі у 2017 році виділено 2438 тис. грн. Зокрема, кошти виділено на капітальний ремонт (заміна вікон) Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст. – 300 тис. грн.; на будівництво спортивних майданчиків у с. Лоєва, Чорні Ослави, Молодків – 1000 тис. грн.; капітальний ремонт приміщень Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. – 100 тис. грн.; капітальний ремонт приміщень Ланчинської ЗОШ І-ІІ ст. – 100 тис. грн.; покращення матеріально-технічної бази та придбання обладнання для фельдшерсько-акушерського пункту у смт. Ланчин – 50 тис. грн.; капітальний ремонт приміщень навчально-виховного комплексу в с. Добротів – 100 тис. грн.; покращення матеріально-технічної бази і придбання обладнання для фельдшерсько-акушерського пункту в с. Добротів – 50 тис. грн.; капітальний ремонт Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ст. – 100 тис. грн.; капітальний ремонт Делятинської ЗОШ І-ІІ ст. – 100 тис. грн.; поточний ремонт Ланчинської міської лікарні – 100 тис. грн.

У 2018 році – 3069 тис. грн. на: капітальний ремонт будівлі районної дитячої лікарні – 237 тис. грн.; капітальний ремонт приміщення Надвірнянської центральної районної лікарні (заміна вікон та дверей) – 200 тис. грн.; капітальний ремонт (заміна вікон і дверей) Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – 250 тис. грн.; капітальний ремонт (заміна вікон і дверей) Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – 150 тис. грн.; капітальний ремонт (заміна вікон і дверей) Гаврилівського ліцею Переріслянської об’єднаної територіальної громади – 250 тис. грн.; капітальний ремонт   амбулаторії (заміна вікон і дверей) у с. Перерісль Переріслянської об’єднаної територіальної громади – 150 тис. грн.; капітальний ремонт будівлі районної дитячої лікарні – 725 тис. грн.; влаштування штучного покриття на існуючому комплексному спортивному майданчику для фізкультурно-оздоровчих занять учнів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 на вулиці Чорновола, 15 (реконструкція) – 725 тис. грн.; влаштування штучного покриття на існуючому волейбольному майданчику для занять учнів Надвірнянського ліцею на вулиці Петрушевича, 10 (реконструкція) – 220 тис. грн.

У 2019 році – 533 тис. грн. на капітальний ремонт будівлі КЗ Надвірнянської районної дитячої лікарні – 533 тис. грн.

11 причин голосувати за «Українську стратегію Гройсмана»

1. Найсильніша професійна команда.

2. Здатність досягати результатів.

3. Досвід законотворчої та виконавчої роботи.

4. Гройсман – найкращий український прем`єр.

5. Чітка патріотична проукраїнська позиція.

6. Зможе протистояти досвідченим проросійським маніпуляторам.

7. Об`єднує навколо себе молодих політиків і дає їм справжнє лідерство.

8. Здатна за необхідності приймати антикризові рішення.

9. Почали зміни, які інші політики відкладали роками, і будуть їх захищати та продовжувати.

10. Команда людей, які тримають слово і виконують те, що обіцяють.

11. Пріоритетом є інтереси людей.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!