Газета по-надвірнянськи
 

Відкрита першість м. Надвірна з міні-футболу

12 липня 2019, 13:58 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 45 переглядів

Минулого тижня завершились чергові дитячі змагання з міні-футболу в рамках відкритої першості м. Надвірна. Їх організувала і провела районна федерація міні-футболу (голова Віктор Татаренко), співорганізатор – Надвірнянська міська рада в особі міського голови Зіновія Андрійовича.

Після проведених відбіркових ігор 8 команд визначили четвірку найсильніших, яка в одноколовому турнірі і розіграла комплекти призів та нагород. Перед фіналом міський голова Зіновій Андрійович побажав учасникам чесної спортивної боротьби, успіхів у міні-футбольних змаганнях. На потреби районної федерації міні-футболу вручили комплект футбольних сіток для наступних турнірів.

А потім розпочалось і саме футбольне дійство. Чотири команди – «Торнадо» Надвірна, ФК «Заріччя», ФК «Надвірна» та «Горгани» Зелена розіграли звання переможця.

Одразу після останньої гри нагородження команд-призерів проводили Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутат міської ради Василь Кузюк та почесний гість турніру – учасник АТО Володимир Каралаш.

За зайняте четверте місце грамоти отримали гравці «Горган» Зелена (капітан Назар Борисюк, тренер Василь Завадський). Також Зіновій Андрійович нагородив пам’ятними медалями від Надвірнянської міської ради всіх гравців зеленської команди. Бронзові медалі і грамоти вручили команді ФК «Надвірна» (капітан Ярослав Каралаш). Фіналістів змагань – команду «Торнадо» з Надвірної (капітан Денис Максим’юк) пошанували срібними медалями та дипломами. А всі головні призи – футбольний м’яч, кубок, золоті медалі та грамоти – у команди ФК «Заріччя».

Кращі гравці: воротар Євген Кіндратюк («Горгани»), захисник Олександр Бойко («Торнадо»), нападник Олег Гоцуляк (ФК «Надвірна»), найтехнічніший гравець Євген Данилюк (ФК «Заріччя») та кращий гравець турніру Тарас Гуменюк (ФК «Заріччя»). Вони отримали пам’ятні призи і відповідні дипломи, які їм вручив Надвірнянський міський голова. Організатори змагань визначили символічну збірну відкритої першості м. Надвірна – до неї увійшли воротар Євген Іванів (ФК «Надвірна»), захисники Тарас Зоренко (ФК «Заріччя») та Валентин Туєшин («Торнадо»), нападники Ростислав Остап’юк («Горгани») і Владислав Івасик (ФК «Заріччя»).

Зіновій Андрійович подякував учасникам змагань за відмінну якість футбольної майстерності і висловив надію, що до кінця поточного року проведуть ще не менше 5 подібних турнірів, зокрема, традиційні турніри до Дня Незалежності України та до Дня міста Надвірна, кубок «Козацька слава», присвячений Дню українського козацтва, і запросив усіх бажаючих взяти участь у цих змаганнях.

Прес-служба районної

федерації міні-футболу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!