Газета по-надвірнянськи
 

Вісті з об`єднаних територіальних громад

5 липня 2019, 12:02 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 19 переглядів

Ланчин

Двотижневий літній майданчик «Веселкове літо» став пам`ятною подією для вихованців Ланчинського центру дитячої та юнацької творчості. Цікаво і змістовно тут провели вони 15 днів, беручи активну участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, майстер-класах, змаганнях.

Під час завершального заходу заступник селищного голови ОТГ Михайло Гресько побажав усім на все літо такого ж гарного відпочинку, позитивних емоцій, а начальник відділу освіти, сім`ї та молоді Андрій Микитин активістам-конкурсантам «Веселкового літа» вручив грамоти.

Керівник закладу Ярослава Недашківська подякувала усім за співпрацю і допомогу в організації літнього дозвілля дітей. Вдячні організаторам і батьки.

***

Каплиця Всіх святих української землі в урочищі Облаз (присілок смт. Делятин) відома широкому колу краян. Її збудували після Першої світової війни у 1925 році. Вона вистояла у воєнні буревії, під час комуністичного терору і збереглася в оригінальному стані. Щорічно тут відправляють Святу Літургію. Цьогоріч до цієї каплички привела своїх читачів завідувач Добротівської бібліотеки Леся Микитишин, щоб вони змогли відчути зв`язок із Всевишнім, замислитись над християнськими чеснотами й обов`язками.

Делятин

Івано-Франківський центр розвитку місцевого самоврядування нещодавно організував важливий виїзний захід у Делятинській ОТГ, акцент якого – проектний пул як основа стратегічного бачення розвитку громади. Загалом йшлося про написання проектів як важливий навик для формування Стратегії розвитку громади. Секретар селищної ради Віра Кухтарук підкреслила, що вміння обрати пріоритети відповідно до наявних у громаді ресурсів і потенціалу, а також бачити розвиток у перспективі на декілька років – це перший крок у розробці Стратегії розвитку Делятинської громади. Корисним для присутніх стали і практичні приклади обгрунтування проектів.

Перерісль

Сектор у справах дітей, праці та соціального захисту населення Переріслянської ОТГ 1 та 23 червня відправив п`ятеро дітей-пільговиків до Позаміського закладу оздоровлення й відпочинку «Перлина Придністров`я» у с. Михальче Городенківського району. Путівки придбані за кошти обласного бюджету та 25-відсоткового співфінансування ОТГ. Ознайомлення із колоритною культурою краю, належні умови для інтелектуального, морального розвитку – усе це для юних відпочивальників. А ще – позитивний настрій і нові друзі.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!