Газета по-надвірнянськи
 

Визначили переможців

5 липня 2019, 12:17 | Рубрика: Акцент, Спорт Версія для друку Версія для друку 162 переглядів

28 червня у шахово-шашковому клубі «Інтелект» у Надвірній у шаховому турнірі, присвяченому 23-й річниці Дня Конституції України, взяли участь 16 шахістів із Надвірнянського району. Змагання проходили за швейцарською системою у 9 турів із контролем часу 10 хвилин кожному учаснику на всю партію (відповідно до регламенту суддівської колегії). Згідно з положенням у турнірі визначили три призових місця і додаткові.

шахи

У напруженій боротьбі І-ІІ місце між собою поділили Мирон Зінич і Роман Боднар (по 8 очок із 9 можливих), III місце – Руслан Клюфінський (6 очок). Кращими серед старших шахістів стали Микола Максимюк (5,5 очок), троє – із наймолодших (Кузьмина О., Кузьмина М., Андрійович В.) й одна дівчина (Канчук С). У турнірі відзначили кандидата історичних наук Євгена Самборського, який виступив із промовою у шаховому клубі.

Переможців турніру нагородили грамотами першого заступника голови РДА та цінними грошовими і подарунковими призами.

Шахісти району щиро вдячні за організацію і проведення турніру першому заступнику голови РДА Богданові Зеленчуку і начальнику відділу у справах сім’ї, молоді і спорту РДА Христині Богославець.

Віталій КЛЮФІНСЬКИЙ,

голова правління

ШШК «Інтелект».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!