- Народна Воля - http://volya.if.ua -

24 вересня – 30-а річниця першого демократичного віча на Пнівському замку

Posted By Модератор On 13.08.2019 @ 10:25 In Новини | No Comments

Минулого тижня в райдержадміністрації відбулася зустріч з частиною організаторів першого демократичного віча на Пнівському замку. Цьогоріч 24 вересня відзначатимуть 30-ту річницю віча. Його співорганізатори Богдан Березицький, Ольга Фуфалько та Марія Ісопенко обговорили з керівництвом району та міста основні моменти організації святкування, погодились провести пішу ходу з центра міста Надвірна до Пнівського замку, де відбуватимуться основні заходи.

30 років тому із непохитним духом патріотизму і натхнення, наповненим волею і безстрашністю, сказала рішуче й остаточне «Ні!» прогнилій, брехливій і безбожницькій владі, котра не бажала вільної незалежної соборної Української Держави, кількатисячна громада Надвірнянщини і представники громад Прикарпаття.

Районна держадміністрація та районна рада готують спільне розпорядження щодо відзначення 30-ї річниці першого демократичного віча на Пнівському замку, в якому будуть враховані пропозиції співорганізаторів віча та основні заходи святкування.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/08/24-veresnya-30-a-richnytsya-pershoho-demokratychnoho-vicha-na-pnivskomu-zamku/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.