Газета по-надвірнянськи
 

Чистота нашого міста – обов’язок кожного його жителя

13 серпня 2019, 10:27 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 39 переглядів

Шановні керівники і колективи підприємств, установ та організацій, підприємці, власники торгових закладів, представники громадських організацій!

Дорогі надвірнянці!

У переддень величного свята, коли наша держава відзначатиме 28-й День народження, за доброю багаторічною традицією звертаюся до Вас зробити свій посильний внесок у підготовку міста до відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. З цією метою прийнято розпорядження Надвірнянської міської ради та розроблені відповідні заходи щодо прибирання та проведення комплексного благоустрою у місті.

Закликаю всі підприємства, установи, організації, заклади освіти і культури, охорони здоров’я, спортивні, молодіжні, релігійні та громадські організації, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, підприємців, молодь та жителів міста не залишатися байдужими, а подбати про наведення чистоти і порядку біля адміністративних, господарських та виробничих приміщень, закладів торгівлі та громадського харчування, прилеглих до них територій, на вулицях, у парках, скверах, прибудинкових територіях, біля власних осель, впорядкувати огорожі та території, закріплені за відповідними об’єктами господарювання.

Саме згуртованою та налагодженою працею, спільно всією надвірнянською громадою, не словом, а ділом доведемо, що ми любимо своє рідне місто та докладемо всіх зусиль, щоб Надвірна завжди була чистою й охайною. Тож гідно зустріньмо День Незалежності України та подбаймо про чистоту у рідному місті!

З повагою

Надвірнянський міський голова

Зіновій Андрійович.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!