Газета по-надвірнянськи
 

Cучасний центр обслуговування клієнтів

13 серпня 2019, 10:23 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 33 переглядів

Голова районної держадміністрації Олександр Кеніз та голова районної ради Іван Гурмак взяли участь у відкритті сучасного центру обслуговування клієнтів (ЦОК).

– Відтепер 29 тисяч споживачів газу Надвірнянського району в комфортних умовах та оперативно отримуватимуть весь спектр послуг, що стосується газопостачання: починаючи від консультацій щодо особового рахунку, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі. Зручне транспортне сполучення, сучасний дизайн, просторі, світлі та зручні приміщення, ергономічні дивани – саме завдяки цьому ЦОК забезпечує необхідний комфорт клієнтам при наданні послуг. Особливої уваги розробники надали зручному зонуванню, щоб клієнти могли легко орієнтуватися всередині.

Фахівці ЦОК надають консультації та допомагають провести оплату через платіжний термінал, зареєструвати Особистий кабінет, а також інструктують щодо онлайн-сервісів, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу АТ “Івано-Франківськгаз” Юрій Колодій. – Відкриття ЦОКу є одним з етапів реалізації комплексної програми “Івано-Франківськгазу” з розвитку клієнтського сервісу. Окрім того, для зручності клієнтів Прикарпаттям курсує мобільний ЦОК. І це єдиний в Україні мобільний центр з надання комунальних послуг.

Нагадаємо, що центр обслуговування клієнтів працюватиме з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 год. без обідньої перерви за адресою: м. Надвірна, вул. Комунальна, 1.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!