- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Наші воїни-герої – наша гордість

Posted By Модератор On 13.08.2019 @ 10:27 In Новини | No Comments

У рамках загальносистемного проекту «Гордість села», який реалізують бібліотеки ЦБС, у Каміннецькій сільській бібліотеці відбулася зустріч з односельчанами – учасниками АТО кавалером ордена «За мужність» III ступеня Дмитром Триногою та Ярославом Равлюком, який у 2016 році у складі міліцейського підрозділу забезпечував порядок у місті Маріуполі.

Дмитро Тринога (на світлині праворуч) поділився своїми спогадами про перебування на Майдані у Києві під час Революції Гідності, мобілізацію до армії, де після навчання став навідником гармати танка. У своїй розповіді немов знов пережив події, які відбулися з ним 22 січня 2015 року. Того дня під час виконання бойового завдання біля аеропорту «Донецьк», як засвідчує військова хроніка, у складі своїх екіпажів сержант Костянтин Балтага, командир танка старшина Анатолій Скрицький, солдат Володимир Суханін, навідник солдат Дмитро Тринога вели вогонь на ураження противника, пробиваючи кільце оточення для виходу українських підрозділів. Під час ведення бою з ладу вийшла гармата танка. Гармату силами екіпажу відновили, не припиняючи бою. Старшина Скрицький, сержант Балтага та солдат Тринога були поранені, але не покинули бойових позицій. Дмитро Тринога зазнав осколкових та поранень від кулі снайпера. З двома перебитими руками він самотужки перев’язав рани та витягнув із палаючого танку двох бойових побратимів.

Камінна_-бібліотека [1]

Опісля Дмитра очікувало тривале перебування у госпіталях, численні операції на руках, довготривала реабілітація. Сьогодні він повернувся до активного мирного життя. І щасливий, щонайменше від двох важливих подій – всиновлення їхньою сім’єю покинутої дівчинки та народження довгоочікуваного синочка. Нещодавно подружжя Дмитра та Наталії Триногів за патріотизм, людяність та щирість намірів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків нагородив відзнакою «Родина року».

Ярослав Равлюк розповів про проходження служби на території міста Маріуполя, а також про обов’язки, які виконував під час охорони порядку в місті, показував фотографії, ділився спогадами про своє перебування у зоні АТО.

Зустріч проходила в невимушеній атмосфері, за цікавою розмовою. Поміж спогадами учасники АТО відповідали на запитання односельчан, ділилися своїми думками про стан українського війська, про перебіг військових дій у неоголошеній війні із московським окупантом на Сході нашої держави, роздумували про політичну ситуацію в країні.

Розчулив до сліз власний вірш-посвята захисникам держави, який подарувала гостям учителька Ольга Богатчук.

Завідувач бібліотеки Олена Носкова щиро подякувала учасникам АТО за зустріч, за їхнє велике і мужнє серце захисників Батьківщини.

Олена Носкова,

завідувач Каміннецької сільської бібліотеки-філії.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/08/nashi-vojiny-heroji-nasha-hordist/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/Камінна_-бібліотека.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.