Газета по-надвірнянськи
 

Опалювальний сезон 2019-2020 року

16 серпня 2019, 10:59 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 48 переглядів

Під орудою першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо підготовки закладів бюджетної сфери району до опалювального сезону 2019-2020 року.

Участь взяли: в. о. Надвірнянського міського голови Тарас Пекарський, перший заступник міського голови Олег Йосипенко, начальники відділлв культури і освіти РДА Олександр Зварчук та Степан Северилов, начальник Надвірнянського відділення ПАТ “Івано-Франківськгаз” Ігор Лундяк, керівник КП “Теплокомуненерго” Надвірнянської районної ради Роман Мажак, начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тарас Угринчук.

При обговоренні питання підготовки закладів бюджетної сфери та комунальних підприємств району до роботи в опалювальний період 2019-2020 року зазначено, що проводиться заготівля дров та брикетів (50%), проведено тендер на закупівлю вугілля. Завершуються роботи з модернізації систем опалення в Стримбівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Бистрицькій ЗОШ І-ІІІ ст. Також під час наради обговорено питання встановлення комерційних вузлів обліку природного газу (модеми) та дано доручення відділу освіти райдержадміністрації звернути увагу на проблемні питання, що виникають при виготовленні проектної документації на встановлення модему в ДНЗ “Cонечко” в м. Надвірна.

За підсумками проведеної наради першим заступником голови райдержадміністрації дано доручення:

1. Провести нараду за участі керівників теплопостачальних підприємств з питання встановлення тарифів на теплову енергію в опалювальний період 2019-2020 року.

2. Провести окрему нараду з КП “Теплокомуненерго” Надвірнянської районної ради з питання теплопостачання адмінбудинків с. Цуцилів та с. Тисменичани.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!