Газета по-надвірнянськи
 

Підтримали порядок денний ХХVІІІ сесії районної ради

16 серпня 2019, 10:58 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 44 переглядів

Злагодженістю роботи і результативністю обговорюваних питань позначені засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології.

Цьоготижневого понеділка, 12 серпня н.р., засідання профільної депутатської комісії відбулося під орудою заступника голови комісії Миколи Гусака за координацією радника голови районної ради Василя Дмитрука. З участю депутатів Іванни Савчук, Андрія Гуцька, Дмитра Гуменяка та Андрія Гунди на комісії обговорили матеріали ХХVІІІ сесії районної ради, активно обмінюючись думками та висловлюючи свої пропозиції і зауваження.

Профільна депутатська комісія підтримала порядок денний сесії, зокрема, питання: про звіти райдержадміністрації про виконання районних цільових Програм, затверджених районною радою, та голови РДА – про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, а також районного бюджету за перше півріччя ц.р., про надання згоди на продовження термінів дії договорів оренди приміщень, що відносяться до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

Вл.інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!