Газета по-надвірнянськи
 

Після реорганізації відділи Пенсійного фонду працюють у звичному режимі

13 серпня 2019, 10:14 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 13 переглядів

Про роботу Надвірнянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Івано-Франківської області після реорганізації структури йшла мова під час наради в райдержадміністрації за участі заступника голови РДА Ярослава Гундяка, керівника апарату Миколи Кравчука та керівників структурних підрозділів РДА.

Начальник Надвірнянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Івано-Франківській області Ігор Пацак поінформував присутніх про роботу відділу. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. N 543 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 1 липня 2019 року в разі, коли щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсії (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною) в осіб, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону з урахуванням страхового стажу, передбаченого абзацом першим частини першої статті 28 Закону, не досягає 2000 гривень, таким особам надають доплату до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.

Відділи Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі працюють у звичному режимі, негативних проблем, які б впливали на роботу Пенсійного фонду, немає.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!