Газета по-надвірнянськи
 

Подання звітності через Електронний кабінет

23 серпня 2019, 12:19 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 12 переглядів

Подання документів засобами електронного зв’язку в електронній формі здійснюється платниками відповідно до норм Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 р. № 2755-VI зі змінами та доповненнями і Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 6 червня 2017 р. № 557, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 3 серпня 2017 р. за № 959/30827.

Входять до Електронного кабінету за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС. У відкритій частині Е-кабінету у розділі «Допомога» розміщено покрокову допомогу щодо створення електронних документів за допомогою режиму «Введення звітності».

У режимі «Введення звітності» приватної частини (особистого кабінету) Е-кабінету користувач має можливість створювати, редагувати, підписувати та надсилати, зокрема, податкову звітність за формою податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця, затвердженою наказом МФУ від 19.06.2015 № 578 зі змінами та доповненнями.

При формуванні податкової декларації користувач самостійно встановлює фільтр за параметрами: «рік», «період», «тип форми» та обирає необхідну форму податкової декларації (наприклад, F0103306) за звітний період, щодо якого здійснюється звітування. У наступному вікні обирає «стан документа» та відповідний територіальний орган ДФС: «регіон», «район».

Надвірнянське

управління ГУ ДФС

в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!