Газета по-надвірнянськи
 

Президент України представив нового голову Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля

13 серпня 2019, 10:18 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 49 переглядів

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Івано-Франківщину 2 серпня представив нового голову Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дениса Анатолійовича Шмигаля.

«Дуже потужний менеджер. Я чесно заздрю Івано-Франківщині. Обирати голів обласних державних адміністрацій для нас важко в цілому по Україні, бо немає кадрів. А якщо кадри є, то немає грошей на них. Людей, які справді хочуть зробити щось хороше для України за наш невеликий термін, таких політичних волонтерів справді небагато. І це – один з таких людей», – підкреслив Президент та вручив Денису Шмигалю посвідчення голови ОДА.

Новий очільник облдержадміністрації зазначив, що керувати областю – це велика відповідальність і висловив сподівання на допомогу у втіленні всіх планів. «Серед пріоритетів, безумовно, – розвиток інфраструктури, її відновлення. Одна з головних проблем, яку потрібно вирішити, – відновлення доріг, мостів, адже без цього неможливо говорити ні про туризм, ні про промисловість, ні про інвесторів», – наголосив Денис Шмигаль. Він також звернув увагу на важливість розв’язання екологічних проблем (стихійні сміттєзвалища, очисні споруди), а також на підтримку бізнесу та реалізацію низки нагальних питань у соціальній сфері, зокрема в освіті та медицині.

Голова ОДА зауважив, що стиль його керівництва буде відкритим.

«Стиль управління європейський, чесний, прозорий, близький до людей. Ключові параметри ефективності нашої роботи – покращення добробуту в нашому краї. Дякую за довіру. Зроблю все, щоб її виправдати», – сказав він.

Денис Шмигаль – народився у Львові 15 жовтня 1975 року. До призначення на посаду голови ОДА працював директором ДТЕК Бурштинська ТЕС.

***

Під час згаданої зустрічі виступив Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, який переміг як кандидат у народні депутати України у ТВО № 87 на виборах 21 липня ц. р., звернувши увагу на крайню необхідність ремонту автошляхів, зокрема у Надвірнянщині. Він також повідомив про потребу прийняти у Верховній Раді ряду законодавчих актів, що стосуються місцевого самоврядування та міської господарки.

Про потребу ремонту доріг, зокрема, Надвірна-Бистриця, на якій у селі Пасічна представники її громади заблокували проїзд, звернувся на нараді депутат обласної ради Василь Сенатович.

***

За дорученням Президента України за результатами візиту Володимира Зеленського на Прикарпаття Денис Шмигаль провів прийом громадян з особистих питань.

Зокрема, на прийомі в голови облдерж­адміністрації щодо питання ремонту об’їзної дороги Надвірна-Пасічна, Надвірна-Бистриця, ремонту моста через р. Бистриця та автомобільної дороги у с. Пнів Надвірнянського району побували активісти села Тарас Юрчило та Андрій Гунда , депутат районної ради. Вони розповіли голові ОДА Денису Шмигалю про проблеми з ремонтом моста та про плачевний стан доріг, попросивши допомогти у виділенні додаткових коштів на дофінансування згаданих об’єктів.

Про це повідомила

прес-служба

Івано-Франківської ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!