Газета по-надвірнянськи
 

Районна конференція педагогічних працівників

30 серпня 2019, 12:33 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 1,128 переглядів

28 серпня в актовому залі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулась серпнева конференція педагогічних працівників, на якій педагоги району підсумували функціонування закладів освіти району в 2018-2019 навчальному році, визначили пріоритетні напрямки розвитку освіти району у новому 2019-2020 навчальному році та обговорили упровадження реформи Нової української школи, перші результати та завдання.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов привітав учасників конференції, закликав всіх до активної роботи.

До педагогів звернулися перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак.

Конференцію продовжили виступи директора районного інклюзивно-ресурсного центру районної ради Галини Винник – «Інклюзивна освіта – шлях до соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами: напрацювання та шляхи вирішення проблеми в районі», методиста районного інформаційно-методичного центру відділу освіти РДА Любов Лисак – «Підвищення кваліфікації вчителів початкових класів – першочергове завдання у становленні Нової української школи». Методист районного інформаційно-методичного центру відділу освіти Богдан Левицький доповів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників до відповідного положення про підвищення кваліфікації педагогічних працівників, затвердженого Постановою КМУ.

У завершальному виступі голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки Михайло Винник розповів про соціальні аспекти освіти в умовах її реформування.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!