Газета по-надвірнянськи
 

Турнір світлої пам’яті Миколи Зінчука

13 серпня 2019, 10:26 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 117 переглядів

1 серпня минув рік, як відійшов у Вічність колишній багаторічний головний геолог Надвірнянського управління бурових робіт, щирий і порядний Українець, активіст і палкий прихильник гри у шахи і художньої самодіяльності Микола Степанович Зінчук.

У пам’яті родини і товаришів Микола Степанович залишиться чуйною і прекрасною людиною, патріотом України, добрим сім’янином і висококваліфікованим спеціалістом у галузі нафтогазовидобутку, за що неодноразово його відзначали нагородами «Укрнафти», підприємства та місцевої влади.

Зінчук

Микола Степанович вільний від роботи час віддавав улюбленому заняттю – грі у шахи і співу. Ставав не­одноразовим призером чемпіонатів області і багаторазовим чемпіоном району. Мав чудовий голос і виступав за колектив художньої самодіяльності НГВУ «Надвірнанафтогаз».

У неділю, 4 серпня, шаховий клуб «Інтелект» провів шаховий турнір пам’яті Миколи Степановича Зінчука, організований районною шаховою федерацією та родиною Зінчуків. У ньому взяли участь 10 шахістів Надвірнянщини. Першість виборов Дмитро Сандир, друге місце посів Станіслав Єлисеєв, третє – Микола Максим’юк. Переможці нагороджені цінними грошовими подарунками, які вручив син Тарас, котрий працює також у нафтогазовидобувній галузі.

Колектив шахістів району висловлює щиру вдячність родині Зінчуків за організацію і проведення турніру. Царство Небесне і вічная пам’ять Миколі Степановичу Зінчуку.

За дорученням

шахістів району

Микола Максим’юк.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!