- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Участь у проекті «Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України, фаза 2»

Posted By Модератор On 13.08.2019 @ 10:13 In Новини | No Comments

Члени Природничого клубу «Кедрина» у партнерстві з Природним заповідником «Горгани» вдруге стали одними із переможців конкурсу в проекті «Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України, фаза 2», який реалізує Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

На конкурс подано проект «Популяризація природної спадщини Надвірнянщини – крок до розвитку місцевого туризму».

Ініціатори задуму переконані, що згаданий проект, окрім інформативної, просвітницької, виховної, природоохоронної функцій, дозволить створити новий якісний туристичний продукт, який збільшить привабливість нашого міста. Відповідно до основних компонентів проекту планується досягнути таких результатів:

- підвищення екологічної свідомості населення через проведення екологічних заходів на базі екологічної стежки в Надвірнянському міському парку ім. І. Франка та об’єктів природно-заповідного фонду Надвірнянщини;

- збільшиться кількість відвідувачів, які захочуть познайомитися з нашим краєм;

- освітні інформаційні матеріали слугуватимуть візитними картками міста Надвірна, які будуть цікавими атракціями для жителів і гостей.

Роман Кузнєцов,

керівник проекту,

заступник голови громадської

організації Природничий

клуб «Кедрина».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/08/uchast-u-proekti-prohramy-ekolohichnyh-hromadskyh-initsiatyv-dlya-shodu-ta-zahodu-ukrajiny-faza-2/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.