- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Волонтерська кав’ярня-пекарня «Ковчег» запрошує посмакувати випічкою

Posted By Модератор On 23.08.2019 @ 12:28 In Новини | No Comments

У соціальному центрі благодійного фонду «Карітас-Надвірна» відкрили волонтерську кав’ярню-пекарню «Ковчег», метою створення якої є соціалізувати молодь із синдромом Дауна. До проекту долучилися районна та міська влада, підприємці. Волонтери обладнали приміщення, здійснили благоустрій. «Сонячну» молодь залучено до випікання кондитерських виробів, а також обслуговування відвідувачів молодіжного кафе.

У заході взяли участь перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, секретар міської ради Тарас Пекарський, чеська делегація партнерського міста Крнов. У рамках офіційного візиту чеські побратими надали благодійну допомогу – мініпекарню та дитячий майданчик на потреби БФ «Карітас-Надвірна».

Чин посвяти провів Правлячий Архиєрей Коломийської єпархії УГКЦ Преосвященний владика Василій Івасюк у співслужінні з всечесними отцями Надвірнянського і Коломийського деканатів.

Гостей вітали діти та дорослі з особливими потребами. Вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді подарували присутнім незабутні танці. Перших відвідувачів «сонячні» пекарі й офіціанти пригостили смачною випічкою. На базі БФ «Карітас-Надвірна» планують проведення різноманітних заходів.

Інф. РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/08/volonterska-kavyarnya-pekarnya-kovcheh-zaproshuje-posmakuvaty-vypichkoyu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.