Газета по-надвірнянськи
 

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

23 серпня 2019, 12:31 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 111 переглядів

з-днем-незалежності

Шановні краяни!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України! Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, святом пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також приводом подумати про день прийдешній, про майбутні покоління, про нашу спільну відповідальність перед історією.

Нам випала велика історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь українців – мати свою незалежну державу. Боляче про це говорити у святкові дні, але за неї Україна платить надзвичайно високу ціну – людські життя. Та нехай наші недруги знають, що націю, яка так дорого платить за свою Незалежність, – неможливо здолати. Бо, як сказала видатна поетеса Ліна Костенко, «Україна загартована найвищим гартом».

Безумовно, прожиті роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – на зрілість, на терпіння, на толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі покращити життя у своїй власній державі.

Найголовніше – впевнено йти вперед та боротися за перемогу. Тому завдання українців – зробити все, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти до цього максимум зусиль і снаги. Адже від кожного з нас значною мірою залежить, якою бути нашій державі, як житимуть у ній наші нащадки.

Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі. Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним. Покладаймося на успіх наших спільних дій та активну співпрацю, які єднають і зміцнюють нас.

Щиро вітаємо усіх жителів Надвірнянщини з 28-ою річницею Незалежності України. Благополуччя та добра бажаємо Вам і Вашим родинам, злагоди, порозуміння і згуртованості.

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

Олександр КЕНІЗ,

голова районної

держадміністрації.

Іван ГУРМАК,

голова

районної ради.

Тарас ПЕКАРСЬКИЙ,

в. о. Надвірнянського міського голови.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!