Газета по-надвірнянськи
 

Задля спільного проєкту до Надвірної з’їхались волонтери з усієї України

30 серпня 2019, 12:32 | Рубрика: Благодійність, Суспільство Версія для друку Версія для друку 2,200 переглядів

Із 18 серпня по 1 вересня у Надвірній триває волонтерський табір «Будуємо Україну Разом» (БУР), в якому беруть участь волонтери з усієї України.

Під час табору БУР відбудеться ремонт помешкань двох сімей, які цього найбільше потребують, а також розпочнуть капітальний ремонт нового молодіжного центру Надвірної «Твоя можливість».

«Будуємо Україну Разом» – це волонтерський табір, який через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в неї соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних куточках України. Діяльність проекту почалася з м. Краматорськ, де в 2014-му відновили 25 квартир, зруйнованих під час обстрілів. З того часу провели 42 табори, в яких взяли участь 2072 волонтери.

Разом з ними БУР допоміг відремонтувати домівки 170-м сім’ям і створив 12 молодіжних платформ по всій Україні. Основою роботи на волонтерському таборі є допомога соціально незахищеним сім’ям з облаштування їхніх помешкань.

У Надвірній допомогою в організації табору займається Надвірнянська районна державна адміністрація, відділ молоді та спорту РДА, Благодійний фонд «Карітас», молодіжне об’єднання «Гарячі Серцем». Основ­ним фокусом роботи на волонтерському таборі є допомога соціально незахищеним сім’ям з облаштування їхніх помешкань.

У Надвірній допомагатимуть двом сім’ям. Перша сім’я – пані Людмили Сердюк, мами чотирьох дітей, яка перенесла операцію. Тому коштів на ремонт оселі катастрофічно бракує. Табір БУР займатиметься побудовою нової кімнати для дітей та створенням нового фундаменту біля хати, адже старі стіни роблять будинок аварійним.

Друга сім’я – Василя Коцька, батька-одинака, який виховує кмітливого хлопчика та красиву дівчину. Із роботою не вистачає часу на дітей, але, не дивлячись на це, він присвячує чимало часу для виховання дітей. Їхній сім’ї необхідна затишна і тепла оселя. Планують утеплення фасаду та заміну вікон і дверей на енерго­зберігаючі.

БУР також розпочне ремонт приміщення юнацької бібліотеки за адресою вул. М. Грушевського, 4 у Надвірній, яке планують переобладнати у сучасний молодіжний центр. Два тижні волонтери зі всієї України ремонтуватимуть приміщення, в яких працюватиме лекторій та коворкінг для молодих надвірнянців. Завдяки кооперації влади, молоді і громади міста новоутворена команда створюватиме ідеальну атмосферу в приміщенні для дозвілля та саморозвитку.

БУР допомагає сім’ям військових та переселенців, багатодітним сім’ям і родинам із дітьми, котрі мають інвалідність. Важливим напрямком його роботи є розвиток локальних громад – через створення громадських просторів та молодіжних хабів, спільною працею волонтерів БУРу та громади, спільними вечорами за кіно чи лекцією, спільними співами навколо ватри і міцними обіймами на прощання.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!