Газета по-надвірнянськи
 

Два крила однієї долі

6 вересня 2019, 12:25 | Рубрика: Людина та її справа Версія для друку Версія для друку 27 переглядів

Як по-різному часом складаються людські долі, життєвий шлях. Буває, що людина наче й визначилася, обрала фах, знайшла себе у ньому, а за якийсь час усе може змінитися.

Так сталося з Галиною Салигою із с. Назавизів, зустріч з якою в рамках проекту «Гордість села» відбулась недавно у місцевій книгозбірні (завідувач Оксана Янцюк). У щирій, теплій атмосфері звучали спогади Галини Григорівни про прожите, пережите, спілкувалась із присутніми.

  • Галина Салига народилась 19 липня 1938 року в с. Ямна (Яремчанщина). У 1945-му переїхала із сім`єю на постійне проживання у Назавизів, звідки родом батько. У 1952-му вступила до Івано-Франківського медичного училища, здобула професію фельдшера та 16 років працювала на посаді завідувача медичного пункту. Допомагала людям, не рахуючись ні з часом, ні з особистим життям. Але у серці плекала мрію – хотіла стати вчителем математики, яку любила з дитинства. Тож вступила до Івано-Франківського педагогічного інституту, який закінчила у 1974-му. Отак змінився фах і спосіб життя – 5 років учителювала у Молодкові, а з 1982-1993 років – завучем у Назавизівській ЗОШ.

Разом із чоловіком Галина Григорівна виховала дочку, яка продовжила справу мами, навчала математики. Сімейну династію підтримала внучка Наталія, яка викладає у Прикарпатському національному університеті економічну дисципліну, доцент.

Зараз Галина Григорівна у поважному віці, на заслуженому відпочинку, але колишні учні, батьки, односельчани знають її, пам`ятають як скромну, врівноважену, порядну людину, талановитого педагога. Вона є гордістю села, адже в обидвох своїх благородних іпостасях – медичного працівника і педагога – віддано і чесно служила людям, віддавала тепло свого серця, знання та вміння.

Оксана ЯНЦЮК,

завідувач Назавизівської бібліотеки-філії.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!