Газета по-надвірнянськи
 

На розгляд 30-ї сесії обласної ради винесено 90 питань

20 вересня 2019, 11:35 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 62 переглядів

На чергове засідання 30-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання, яке відбудеться 20 вересня ц. р., винесено 90 питань. Такий проєкт порядку денного рекомендувала на розгляд депутатського корпусу президія обласної ради 17 вересня.

Свою роботу прикарпатські обранці розпочнуть із дострокового припинення повноважень свого колеги Олександра Матусевича у зв’язку з обранням його народним депутатом України. Водночас заслухають інформацію окружної виборчої комісії про реєстрацію нового депутата обласної ради.

Традиційно заплановано обговорення звернень з актуальних суспільно-політичних питань до вищих органів державної влади. Зокрема, вони стосуватимуться врегулювання питання надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО при розробці відповідного закону України про статус ветеранів війни, накладення вето Президента України на законопроєкт “Про державне визначення і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України”, стану виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області, заборони іноземним фізичним та юридичним особам набувати у власність землі чи інші державні стратегічні ресурси України. На розгляд депутатського корпусу запропоновано підтримати звернення депутатів Житомирської обласної ради щодо якості та доступності первинної медичної допомоги для сільського населення.

Відповідно до плану роботи обласної ради депутати заслухають інформацію про виконання обласного бюджету за І півріччя 2019 року. Прокурор області та начальник Головного управління Національної поліції області поінформують про діяльність очолюваних ними відповідних правоохоронних органів за 6 місяців поточного року.

Планується також внести зміни до головного фінансового документу Прикарпаття та до шести регіональних програм. На виконання реформи охорони здоров’я депутатам запропоновано прийняти низку рішень про створення більше двадцяти комунальних некомерційних підприємств.

До проєкту порядку денного включено низку кадрових питань і питань, які регулюють майнові та земельні відносини.

Прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!