Газета по-надвірнянськи
 

Підготовка комунальних підприємств та закладів бюджетної сфери району до опалювального періоду

27 вересня 2019, 12:03 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 78 переглядів

Під головуванням першого заступника голови РДА Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо підготовки комунальних підприємств та закладів бюджетної сфери району до роботи до опалювального періоду 2019-2020 років.

Зазначено, що котельні технічно готові до початку роботи в опалювальний період (90-95%). Споживачами підготовлені акти готовності. Продовжується заготівля дров, брикетів та вугілля (50-70%). Також обговорили питання щодо фінансування робіт зі встановлення комерційних вузлів обліку природного газу (модеми). За підсумками проведеної наради керівництво райдержадміністрації дало доручення: обговорити з керівниками органів місцевого самоврядування сіл Цуцилів та Тисменичани питання щодо погашення заборгованості перед КП «Надвірнатеплоенерго» за спожиту теплову енергію в 2018-2019 роках; відділу освіти РДА забезпечити завезення палетів, брикетів та вугілля; ДП «Надвірнянський лісгосп» забезпечити 138 кубометри дров структурні підрозділи КП «Надвірнянський центр некомерційної первинної медичної допомоги» та інші заклади бюджетної сфери згідно з укладеними договорами; ДП «Делятинський лісгосп» забезпечити дровами Делятинський психоневрологічний інтернат згідно з укладеним договором та проведеної оплати. До початку опалювального сезону керівникам комунальних підприємств та бюджетних установ району провести оформлення актів готовності і представити у Надвірнянське відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз».

Увага осінньо-зимовому періоду

Перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Віктор Рахінський разом із керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту обговорили дії органів управління і сил цивільного захисту районної ланки при виконанні заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків в екстремальних умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років. Також обговорено створення та функціонування підрозділів МПО у Надвірнянському районі.

За підсумками розгляду комісія прийняла рішення, яким визначені першочергові завдання та їх виконавці.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!