- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Підготовка комунальних підприємств та закладів бюджетної сфери району до опалювального періоду

Posted By Модератор On 27.09.2019 @ 12:03 In Новини | No Comments

Під головуванням першого заступника голови РДА Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо підготовки комунальних підприємств та закладів бюджетної сфери району до роботи до опалювального періоду 2019-2020 років.

Зазначено, що котельні технічно готові до початку роботи в опалювальний період (90-95%). Споживачами підготовлені акти готовності. Продовжується заготівля дров, брикетів та вугілля (50-70%). Також обговорили питання щодо фінансування робіт зі встановлення комерційних вузлів обліку природного газу (модеми). За підсумками проведеної наради керівництво райдержадміністрації дало доручення: обговорити з керівниками органів місцевого самоврядування сіл Цуцилів та Тисменичани питання щодо погашення заборгованості перед КП «Надвірнатеплоенерго» за спожиту теплову енергію в 2018-2019 роках; відділу освіти РДА забезпечити завезення палетів, брикетів та вугілля; ДП «Надвірнянський лісгосп» забезпечити 138 кубометри дров структурні підрозділи КП «Надвірнянський центр некомерційної первинної медичної допомоги» та інші заклади бюджетної сфери згідно з укладеними договорами; ДП «Делятинський лісгосп» забезпечити дровами Делятинський психоневрологічний інтернат згідно з укладеним договором та проведеної оплати. До початку опалювального сезону керівникам комунальних підприємств та бюджетних установ району провести оформлення актів готовності і представити у Надвірнянське відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз».

Увага осінньо-зимовому періоду

Перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Віктор Рахінський разом із керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту обговорили дії органів управління і сил цивільного захисту районної ланки при виконанні заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків в екстремальних умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років. Також обговорено створення та функціонування підрозділів МПО у Надвірнянському районі.

За підсумками розгляду комісія прийняла рішення, яким визначені першочергові завдання та їх виконавці.

Інф. РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/09/pidhotovka-komunalnyh-pidpryjemstv-ta-zakladiv-byudzhetnoji-sfery-rajonu-do-opalyuvalnoho-periodu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.