Газета по-надвірнянськи
 

Порядок призову на військову службу осіб офіцерського складу у 2019 році

20 вересня 2019, 11:09 | Рубрика: Військо Версія для друку Версія для друку 7,192 переглядів

Цей порядок встановлений наказом Міністерства оборони України від 10.04.2009 року № 170 «Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних силах України» (далі- наказ МОУ № 170).

Цю військову службу впроваджено з метою допідготовки та перепідготовки офіцерів запасу за визначеними військовими спеціальностями, набуття ними практичного досвіду.

Офіцери за призовом обов’язково пройдуть тримісячну підготовку в навчальних центрах Збройних сил України та після цього їх призначатимуть на первинні офіцерські посади у військові частини, які не беруть участі в Операції об’єднаних сил (ООС) на території Донецької та Луганської областей, офіцерів зазначеної категорії не залучатимуть до ООС без їхньої особистої згоди та укладання відповідного контракту.

Хто може бути призваний на військову службу осіб офіцерського складу?

За рішенням Міністра оборони України (з оформленням наказу по особовому складу) у 2019 році на військову службу за призовом осіб офіцерського складу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання.

Призов буде відбуватися на рівних засадах як для чоловіків, так і для жінок. Відповідно до наказу МОУ №170 строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців.

Призов на військову службу офіцерів запасу здійснюється після обов’язкового проходження медичного огляду (Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України від 14.08.2008 року № 402). За його результатами призову на військову службу підлягають особи, які придатні до військової служби за станом здоров’я.

За офіцерами запасу, які будуть призвані на військову службу до Збройних сил України, на весь період проходження служби зберігається місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Надвірнянський районний

військовий комісаріат.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!