Газета по-надвірнянськи
 

Протест припинили. Та чи повірили?..

13 вересня 2019, 10:11 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 53 переглядів

У ніч на 6 вересня н. р. жителі села Молодків перекрили дорогу обласного значення, яка веде до відомого туристам і прочанам Манявського Скиту, а також до таких населених пунктів, як Долина, Стрий, Дрогобич.

Не пускаючи великогабаритний транспорт, щоб остаточно не зруйнувати дорожнє покриття, молодківчани, яких підтримали сусіди у Гвозді та Бабчому, вимагали завершення ремонту.

Селяни розповідають, що на замовлення державного підприємства «Дороги Прикарпаття» фірма «ПБС» розпочала ремонтувати дорогу в серпні. Але згодом роботи припинили через відсутність фінансування.

Жителі Молодкова зверталися в облдержадміністрацію, ДП «Дороги Прикарпаття». Водночас писали посадовцям, але жодної відповіді не отримали. А нещодавно надіслали електронного листа Президенту України Володимирові Зеленському.

Також увагу до молодківської дороги не­одноразово привертали у своїх депутатських запитах на сесіях районної й обласної рад депутати районної ради Володимир Мандзюк та обласної ради Василь Сенатович. До того ж, жителі Гвозда, Молодкова і Бабчого вже самотужки за власні кошти ремонтували автодорогу. Тож хочуть її зберегти.

Як поінформував Молодківський сільський голова Степан Івасик, за станом на час підготовки цього матеріалу (10 вересня), протестну акцію припинили. Сільська рада спільно з громадою із проханням допомогти коштами у ремонті дороги звернулася письмово в НГВУ «Надвірнанафтогаз» та ГУ (газопромислове управління) «Львівгазвидобування». Водночас громада знову збирає кошти; готова до співфінансування і Молодківська сільська рада.

Про результат усіх цих потуг можна буде говорити вже через декілька днів. Принаймні, до кінця тижня.

А тим часом молодківчани, які протестували, не дуже й вірять в ефективність звернень про допомогу. Степан Івасик також додав, що наразі йдеться про ямковий ремонт, щоб зняти аварійну ситуацію на дорогах.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!