Газета по-надвірнянськи
 

Розіграш кубка «Карпатська осінь»

27 вересня 2019, 11:28 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 36 переглядів

Кубок «Карпатська осінь» з міні-футболу, присвячений Дню міста Надвірна, розіграли дитячі команди Надвірнянського району на штучному майданчику стадіону «Нафтовик». Із 2006 року ці змагання організовує і проводить районна федерація міні-футболу (голова Віктор Татаренко) під патронатом Надвірнянської міської ради та народного депутата України Зіновія Андрійовича.

кубок1

5 команд із Надвірнянського району змагалися за коловою системою. Переможець визначався за найбільшою кількістю очок. Основні претенденти на перемогу у змаганнях – ФК «Надвірна» та ФК «Ланчин». Їх суперники: ФК «Битків», «Рокита» з Білих Ослав та «Страгора» зі Стримби. Доля перемоги у турнірі вирішувалась в очній зустрічі команд ФК «Надвірна» та ФК «Ланчин». Впевнена перемога ланчинської команди і вона стала володарем кубка «Карпатська осінь» до Дня міста Надвірна.

Депутат міської ради Василь Кузюк та головний суддя змагань Віктор Татаренко за зайняте 4-е місце грамотами нагородили гравців команди «Рокита» з Білих Ослав (капітан Василь Браїк). Бронзові медалі та дипломи – команді з Биткова (капітан Володимир Бенюк). Фіналісти змагань – команда ФК «Надвірна» (капітан Любомир Максим’юк) пошанована срібними медалями та дипломами. Всі головні призи – красень-кубок, футбольний м’яч, золоті медалі і дипломи вручили переможцям – команді ФК «Ланчин» (капітан Олександр Іваночко). Кращі гравці: у команді «Страгора» Стримба – Владислав Гавриш; у «Рокиті» Білі Ослави – Андрій Бойко; у ФК «Битків» – Михайло Торб’як; у ФК «Надвірна» – Любомир Максим’юк та у ФК «Ланчин» – Олександр Іваночко. Вони отримали пам’ятні медалі з логотипом міста Надвірна та відповідні дипломи від Надвірнянської міської ради, яку на нагородженні представляв депутат Василь Кузюк.

Наступні змагання з міні-футболу: 28 вересня – кубок «Багряна осінь»; 12 жовтня – кубок «Козацька слава».

Прес-служба районної

федерації міні-футболу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!