Газета по-надвірнянськи
 

«Розвиток спорту – запорука зростання здорової і сильної нації»

6 вересня 2019, 12:56 | Рубрика: Акцент, Освіта Версія для друку Версія для друку 532 переглядів

У рамках реалізації обласного проекту «Розвиток спорту – запорука зростання здорової і сильної нації» на території Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. урочисто відкрили спортивний силовий майданчик, приурочивши Дню знань, на який завітали представники районної та міської влади, духовенство, керівництво, педагоги та учні школи. Відкриття такого майданчика стало можливим завдяки спільним зусиллям місцевої та районної влад.

пнів

Перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, начальник відділу освіти РДА Степан Северилов та директор Пнівської ЗОШ I-III ст. Олег Фединяк наголосили на важливості реалізації подібних проектів.

Як зазначив Богдан Зеленчук, за останні роки у Надвірнянському районі знач­но покращується інфраструктура спортивних і дитячих майданчиків та створюють належні умови для організації дозвілля дітей і молоді, забезпечення систематичних занять фізичною культурою й спортом жителів, покращення спортивного рівня підготовки учнів шкіл, молоді, заохочення до здорового способу життя. І сьогодні ми стали свідками відкриття ще одного майданчика, що стало можливим завдяки спільним зусиллям керівництва району, громади с. Пнів, активним людям, меценатам, котрі доклали для цього максимум зусиль та нагородили їх грамотами. Після урочистого перерізання стрічки священник села посвятив нову спортивну споруду, а представники влади закидали перші м’ячі у сітку.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!