Газета по-надвірнянськи
 

У Молодківській школі капітально відремонтували класи

6 вересня 2019, 12:54 | Рубрика: Акцент, Освіта Версія для друку Версія для друку 545 переглядів

У Молодківській ЗОШ І-ІІІ ст. урочисто посвятили капітально відремонтовані приміщення другого поверху корпусу початкової школи. Ремонт класів зроблено з метою максимального розвантаження функціонування закладу в другу зміну.

молодків

Від імені голови райдержадміністрації Олександра Кеніза школярів, учителів, батьків привітав начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, котрий відзначив, що сьогодні для жителів села справді непересічний день, адже завдяки спільнимим зусиллям влади району та місцевого самоврядування здійснилася мрія багатьох батьків, діти яких зможуть навчатися у нових, комфортабельних класах, де всебічно розвиватимуться та будуватимуть майбутнє нашої держави.

Він також подякував усім, котрі долучилися до ремонту навчального закладу, котрі сприяли якісному виконанню ремонтних робіт та якнайшвидшому відкриттю.

Ремонтні роботи провели за кошти районного бюджету. Орієнтована кошторисна вартість – 450 тис. грн. Щира вдячність депутатському корпусу та голові районної ради за сприяння у виділенні коштів.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!