Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірній юнацьку бібліотеку перетворили на сучасну культурно-відпочинкову зону

20 вересня 2019, 11:00 | Рубрика: Конкурси-Проекти-Форуми Версія для друку Версія для друку 3,927 переглядів

Волонтери громадської організації БУР – Будуємо Україну Разом, серед яких юнаки і дівчата з Надвірної та різних областей України, а також двоє іноземців, один із них Габріель з Ірландії, при сприянні місцевої влади і «Карітасу» та волонтерки із США Леслі Нолан і туристично-інформаційного центру (кер. Володимир Гринішак) у серпні взялися за відновлення юнацької бібліотеки у нашому райцентрі.

бібліот

Протягом двох тижнів волонтери, роботу яких координували наші земляки, студенти Українського католицького університету Михайло Попович та Анастасія Гуцуляк, відновили у читальному залі паркетну підлогу, облаштували зону відпочинку для спілкування дітей, зону перегляду кіно- і відеофільмів та сцену, зону для ігор. Для зручності читачам тепер служитиме майже десяток окремих столів, кожний з яких матиме енергоживлення та по 4 крісла. Тут облаштують безкоштовний Wі-Fі. А на музично-мистецьку ноту тут завжди налаштовуватиме фортепіано.

книги

Читальний зал прикрашає мурал «Сміливі завжди мають щастя» (це вислів Івана Багряного), виготовлений БУРівцями, як і два інших мурали у нашому місті. Потрудилися БУРівці для благодійних цілей і для двох малозабезпечених сімей у нашому районі. Допомагали вони також в облаштуванні дитячого сектора-майданчика під час недавнього фестивалю «Дженджур Фист».

Зараз книжковий фонд бібліотеки налічує понад 23 тисячі книг. Завідувач бібліотеки Галина Ільків з бібліотекарями Оксаною Семенишин і Христиною Вірстою щиро вдячні активістам з організації БУР, а також їх однодумцям 10- й 11-класникам із Надвірної, об`єднаним у громадському молодіжному просторі «Про-Тека». Особливо вдячні райдержадміністрації, відділу культури РДА, а також 11-класнику Надвірнянського ліцею Андрію Білецькому, котрий далі продовжує координувати роботу молоді на базі юнацької бібліотеки з проведення майстер-класів, зустрічі з письменниками, організації цікавих ігор тощо. Зараз триває їхня акція «На мрію», яка передбачає збір коштів для закупівлі відеопроектора у бібліотеку. Взагалі, юнацька бібліотека зазнала і зазнає неповторних і позитивних змін. Тут реконструйовано туалетну кімнату, встановлені енергозберігаючі вікна, проводять ремонт даху приміщення. Усе це додає світла і простору та здійснення мрій бібліотекарів, щоб бібліотеку почали відвідувати побільше вдячних читачів.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!