Газета по-надвірнянськи
 

Відкриття актового залу

6 вересня 2019, 12:53 | Рубрика: Акцент, Освіта Версія для друку Версія для друку 539 переглядів

Перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук та начальник відділу освіти РДА Степан Северилов із робочою поїздкою відвідали Білоославську ЗОШ І-ІІІ ст. імені Марійки Підгірянки, в якій навчається понад 600 учнів.

білі-ослави

Під час візиту оглянули відреставроване приміщення шкільного тиру з добудованим актовим залом на 100 місць, в якому згодом учні та педагогічний колектив проводитимуть творчі зустрічі, мистецькі вечори, репетиції та вистави театральних, музичних, вокальних колективів, а також інші мистецькі заходи в надихаючій творчій атмосфері, відзначив перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук.

Директор школи Степан Івасюк у вітальній промові висловив слова вдячності керівництву районної влади за турботу про духовне зростання підростаючого покоління.

Роботи з комплексного капітального ремонту актової зали провели за кошти районного бюджету та власних сил батьків і всього педагогічного колективу Білоославської школи. Повністю замінили стелі та підлоги, змонтували систему освітлення та опалення, встановили нові вікна.

Приміщення освятили місцеві священники УГКЦ, ПЦУ та відправили літургію. Під час візиту також оглянули початкові класи й обладнання для них згідно з вимогами реформи «Нова українська школа», а це: ноутбуки і телевізори, комплект меблів, дидактичні матеріали та мультимедійне обладнання.

Саме за допомогою такого обладнання вчитель зможе готувати цікаві інформаційні картки, роздруковувати завдання та проводити уроки у вигляді гри.

– Освітня реформа «Нова українська школа», яка реалізовується в умовах сьогодення, підвищить якість навчального процесу, надаcть учням не лише знання, а й уміння застосовувати їх у житті, – зазначив Степан Северилов.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!