Газета по-надвірнянськи
 

Зіновій Андрійович у Верховній Раді України очолив один із підкомітетів

6 вересня 2019, 12:13 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 521 переглядів

30 серпня відбулось засідання комітету з питань екологічної політики і природокористування, яким керує Олег Бондаренко із «Слуги народу». Під час засідання обрали голів підкомітетів.

Підкомітет з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів – Зіновій Андрійович. Як і обіцяв, свою роботу у столиці він розпочав із відстоювання інтересів місцевого самоврядування.

Народний депутат України Зіновій Андрійович разом із головою комітету з питань енергетики та житлового-комунальних послуг народним депутатом А.М. Герусом та заступником комітету з питань економічного розвитку, народним депутатом Д.Д. Кисилевським узяв участь у засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. На засіданні вирішували питання прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 липня 2019 року №1411» (стосовно внесення змін до тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК Укренерго»). Даною постановою пропонується пониження діючого тарифу орієнтовно на 0.20-0.22 гривні за 1 кВ. електроенергії для непобутових споживачів.

За словами Зіновія Андрійовича, який виступив на засіданні НКРЕКП, вперше в історії сучасної державності України вдалося домогтися зниження ціни на електроенергію.

Як відомо, Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України неодноразово зверталося до НКРЕКП та вищої державної влади з проханням знизити тарифи на електроенергію.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!