Газета по-надвірнянськи
 

90-ий ювілей вояка УПА Михайла Юркевича

18 жовтня 2019, 11:33 | Рубрика: Нація Версія для друку Версія для друку 2,455 переглядів

Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук разом із головою районної ради Іваном Гурмаком, першим заступником Надвірнянського міського голови Олегом Йосипенком, керуючим справами міської ради Олегом Антонюком та школярами привітали вояка УПА Михайла Юркевича з 90-річним ювілеєм.

Юркевич

«Усе своє життя Ви – справжній патріот, борець за незалежність. Бажаю Вам довгих років життя, здоров’я, наснаги й надалі залишатись гідним прикладом для наслідування», – сказав Богдан Зеленчук.

На адресу упівця прозвучало багато теплих і зворушливих побажань. Присутні висловили слова подяки імениннику за невтомну боротьбу та побажали міцного здоров’я, довголіття і злагоди в оселі.

У буремні роки війни він, учасник визвольного руху, відстоював незалежність України. Його не зламали довгі роки виснажливої боротьби за краще майбутнє України. Ми схиляємо голови перед такою мужністю та силою духу. Незважаючи на поважний вік, Михайло Юркевич упродовж багатьох років очолював Надвірнянський районний провід Братства вояків ОУН-УПА. Він – живий приклад служіння Українській державі для молодого покоління, якому належить утверджувати ідеали свободи, демократії та соборності в Україні. Життєві знання, поради у боротьбі за Українську Державу знадобилися сьогоднішнім захисникам. Саме герої часу ОУН-УПА вселяють у наших вояків російсько-української війни віру в перемогу.

Щиро вітаємо із 90-м днем народження! Многая літа!

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!