Газета по-надвірнянськи
 

Бізнес Надвірнянщини збільшив сплату податків і зборів майже на 65 мільйонів гривень

18 жовтня 2019, 14:48 | Рубрика: Інформує ГУ ДПС в Івано-Франківській області Версія для друку Версія для друку 1,148 переглядів

Платники податків, які перебувають на обліку в Надвірнянському управлінні ГУ ДПС протягом січня-вересня 2019 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 768,7 мільйона гривень, що на 64,8 мільйона гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Із загальної суми поступлень 522,6 мільйона гривень надійшло до державного бюджету. При цьому рівень минулорічної сплати перевищено на 21,8 мільйона гривень.

Більша частина доходів держбюджету сформована трьома податками: платою за користування надрами, податком на доходи фізичних осіб та податком на додану вартість.

Так, плати за користування надрами перераховано 403,1 мільйона гривень, зростання до аналогічного періоду минулого року склало 3,3 мільйона гривень.

Податку на доходи фізичних осіб сплачено 53 мільйони гривень, це на 9,2 мільйона гривень більше рівня січня-вересня попереднього року.

Податку на додану вартість суб’єкти господарювання району спрямували 37,3 мільйона гривень, що перевищує минулорічні надходження на 7,9 мільйона гривень.

Також до бюджету направлено 15,2 мільйонів гривень військового збору. Показники відрахувань на потреби армії зросли порівняно з минулим роком на  2,1 мільйони гривень.

 

Надходження ЄСВ від страхувальників Надвірнянщини становлять майже 225 млн. гривень

За січень – вересень 2019 року платниками податків Надвірнянщини забезпечено збір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі 224,9 млн грн, що на 28,2 млн.грн. більше минулорічних надходжень.

Податківці нагадують, отримані кошти єдиного внеску направляються на забезпечення соціальних потреб мешканців району. А це, в першу чергу, пенсійні виплати, виплати в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, по безробіттю, виплати у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням. Тому, вкрай важливо, щоб усі роботодавці не допускали виплату заробітної плати «в конвертах», сумлінно ставились до своєчасної виплати заробітної плати, та відповідно, сплати ЄСВ.

 

Більш як 246 млн. гривень надійшло до місцевих бюджетів Надвірнянщини

У Надвірнянському управлінні ГУ ДПС в області повідомили, що у січні-вересні поточного року до місцевих бюджетів перераховано 246,2 млн грн. податків, зборів та обов`язкових платежів, що на 43,1 млн.грн. більше у порівнянні з минулим роком.

Надходження до місцевих бюджетів забезпечені в основному за рахунок податку на доходи фізичних осіб – 156,7 млн грн (63,7 %), земельного податку – 31,9 млн. грн. (13 %) єдиного податку – 16,8 млн. грн. (8,8 %), та інших платежів – 40,8 млн грн (14,5%).

Фахівці Надвірнянського управління ГУ ДПС сподіваються, що позитивна тенденція щодо наповнення місцевих бюджетів  збережеться до кінця фінансового року. Завдяки цьому місцеві громади отримають кошти, передбачені кошторисами на поточний рік.

З доходів платників Надвірнянщини вже сплачено майже 210 млн грн. ПДФО

За 9 місяців 2019 року до зведеного бюджету від платників Надвірнянщини надійшло майже 209,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що майже на 35 млн  грн. перевищує минулорічні надходження.

Із сплаченого податку, а це 156,7 млн. грн. залишаються у розпорядженні місцевих громад, до державного бюджету країни спрямовано 53,2  млн. гривень.

Як зазначають в податковій службі Надвірнянщини, з метою збереження державних соціальних гарантій для громадян та підвищення рівня надходжень податку на доходи фізичних осіб податківцями району постійно проводяться заходи, направлені на легалізацію трудових відносин та недопущення виплати заробітної плати в «конвертах».

 

Понад 3 млн гривень податку на нерухомість сплачено власниками нерухомості Надвірнянщини

За девʹять місяців 2019 року платники податків Надвірнянщини сплатили до місцевих бюджетів 3016 тис грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 675 тис грн, або на 28,8 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, що відповідно до п.266.4 ст.266 Податкового кодексу України податок на нерухоме майно сплачують фізичні особи, які мають у власності квартири, площа яких перевищує 60 кв. метрів, і будинки площею більше 120 кв. метрів.

Звертаємо увагу: податкове зобов’язання за 2018 рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Якщо податкові повідомлення – рішення не надійшли, то необхідно звернутися до Центрів обслуговування платників, за місцем свої реєстрації.

Надвірнянське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області.

 

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!