Газета по-надвірнянськи
 

ДОБРИМИ СПРАВАМИ ЗМІНЮЄТЕ СВІТ НА КРАЩЕ

4 жовтня 2019, 11:48 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 2,110 переглядів

Про волонтерський рух в Україні сьогодні із захопленням говорять у багатьох країнах світу. Українське волонтерство – явище унікальне. Йому завдячуємо суверенітетом. Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. Без волонтерства не було б перемоги на Майдані.

Іроденко

Волонтерство зупинило російську агресію на сході та відновило боєздатну армію. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення нагальних болючих проблем держави.

Перебуваючи на військовій службі за контрактом у 35-й Окремій Бригаді Морської Піхоти ВМС ЗСУ (далі 35-ї ОБМП) зрозумів, що без волонтерської допомоги вкрай складно підрозділу бригади у польових умовах на сході України. Тому звернувся за допомогою до волонтерів Надвірнянщини, більшість з яких знав особисто. За сприяння керівництва та профспілкової організації НГВУ «Надвірнанафтогаз» начальник прокатно-ремонтної дільниці електрообладнання підприємства Юрій Мушак потрудився, щоб у нашому підрозділі 35-ї ОБМП з’явились п’ять «буржуйок». Ігор Станіщук та Володимир Мандзюк із того ж підприємства допомогли з придбанням господарського мила.

Підприємець Сергій Петров з Яремчі потурбувався і переправив бензопилу. Голова Всеукраїнського об’єднання воїнів АТО «Прикарпаття» Юрій Остапчук організував доставку дизельного генератора за кошти Надвірнянської районної організації ВО «Батьківщина», підприємця Івана Юрчилюка та парафіяльної громади храму Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії УГКЦ села Пнів.

Командування 35-ї ОБМП висловлює щиру подяку волонтерам Надвірнянщини, які показали приклад добровільної та безкорисливої допомоги щодо суттєвого покращення життєзабезпечення підрозділу бригади у польових умовах на сході України і зичить їм та їхнім родинам тричі карпатського здоров’я, бадьорості духу, родинного затишку й благополуччя, мирного неба над головою, покровительства з Небес та всіляких гараздів. Нехай Господь винагородить Вас сторицею!

Василь ІРОДЕНКО,

військовослужбовець 35-ї ОБМП.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!