Газета по-надвірнянськи
 

Про звернення районної ради

11 жовтня 2019, 11:40 | Рубрика: Депутати за роботою, У районній раді Версія для друку Версія для друку 4,900 переглядів

Рішення від 04.10.2019 № 688-29/2019 Надвірнянської районної ради сьомого скликання (позачергова двадцять дев’ята сесія)

Розглянувши пропозицію депутатської фракції районної ради «Всеукраїнське об’єднання «Свобода», відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада ВИРІШИЛА:

1. Схвалити звернення районної ради до Президента України В. Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України З. Андрійовича.

2. Рішення надіслати Президенту України В. Зеленському, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, народному депутату України З. Андрійовичу.

3. Оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації та на офіційному сайті районної ради.

Заступник голови районної ради І. Д. Писклинець.

 

Президенту України

В. Зеленському

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

Народному депутату України

З. Андрійовичу

 

Звернення

Ми, депутати районної ради, стурбовані заявою Президента України В. Зеленського про те, що Україна погодилася на так звану «формулу Штайнмаєра» щодо виборів на території окупованого Донбасу.

Вважаємо це відвертою капітуляцією.

У першу чергу, насторожує той факт, що у погодженій Україною «формулі Штайнмаєра» немає ані слова про виведення окупаційних військ. Вона стосується тільки одного пункту Мінських домовленостей: так званого «особливого статусу ОРДЛО» і зводиться тільки до виконання положень, передбачених законом про особливий статус Донбасу. Вказаний Закон України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» передбачає, що:

1. Російським окупантам та їхнім посібникам терористам гарантується амністія.

2. Узаконюється режим «сприяння» для російської мови і знищення української мови.

3. Надається імунітет депутатам, «обраним» під контролем терористів.

4. Терористи призначатимуть керівників органів прокуратури і судів, а самі стануть «народною міліцією», підпорядкованою винятково місцевій владі, яку, доволі ймовірно, буде обрано з колишніх ватажків загонів бойовиків.

5. Україна має забезпечити прямі зовнішні відносини окремих районів Донбасу з регіонами Росії, чим, по суті, визнається сам факт відсутності фактичного кордону з Росією.

6. У Державному бюджеті України щороку передбачаються захищені видатки на державну підтримку соціально-економічного розвитку ОРДЛО, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

Введення в дію закону про особливий статус Донбасу – це однозначний сигнал усім антиукраїнським силам в інших областях, що зброєю можна домогтися для себе «особливого статусу» і диктувати Україні свою волю. Це однозначний сигнал світу, що про долю України треба говорити з Москвою, а не з Києвом. Це прямий шлях до остаточної дезінтеграції України, це продовження війни на покоління і покоління з метою знищення нашої держави.

Враховуючи викладене, вимагаємо:

1. За жодних умов не допустити надання «особливого статусу» для окупованих територій ні за так званою «формулою Штайнмаєра», ні шляхом внесення змін до законодавства України.

2. Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини.

3. Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, на співпрацю з окупаційним московським режимом, на лояльність до України та відповідність статусу громадянина України.

4. Запровадити реальний, а не фейковий, як у грудні 2018 року, воєнний стан у прифронтових територіях і повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій, яку слід тримати до повної деокупації цих територій.

5. Розірвати дипломатичні відносини, а також усі міжнародні договори з Російською Федерацією та не відновлювати їх до повної деокупації Росією всіх українських територій.

6. Домогтися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканність кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї. Укласти двосторонні угоди зі США та Великою Британією про повномаштабну військову допомогу Україні, а також щодо надання летального озброєння та довгострокової військово-технічної допомоги.

Схвалено на позачерговій двадцять дев’ятій сесії Надвірнянської

районної ради сьомого скликання 4 жовтня 2019 року.

Про звернення районної ради

Рішення від 04.10.2019 № 689-29/2019 Надвірнянської районної ради сьомого скликання (позачергова двадцять дев’ята сесія)

Розглянувши пропозицію депутатської фракції районної ради «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада ВИРІШИЛА:

1. Схвалити звернення районної ради до Президента України В. Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 2025 року.

2. Рішення надіслати Президенту України В. Зеленському, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України.

3. Звернутися до районних рад Івано-Франківської області підтримати дане звернення та прийняти відповідне рішення.

4. Оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації та на офіційному сайті районної ради.

Заступник голови районної ради І. Д. Писклинець.

 

Президенту України

В. Зеленському

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

 

ЗВЕРНЕННЯ

Надвірнянської районної ради щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 2025 року

Уже 17 років питання зняття мораторію на продаж землі є каменем спотикання в українській політиці. Запровадження повноцінного ринку землі на сьогодні є вимогою до України від міжнародних кредиторів. Однак, враховуючи бойові дії на сході України, при відкритті ринку землі є ризик втрати територій. Таким чином, наша країна в нинішніх умовах не готова до ринку землі ні в організаційному, ні в правовому, ні в економічному сенсі.

У зв’язку із цим виникає багато відкритих питань, від вирішення яких залежить доля сьогоднішніх землевласників. У першу чергу, сумнівними є спроможність і бажання державних органів влади забезпечити прозорість ринку землі, захист землевласників перед можливими шахрайськими і спекулятивними схемами. Наскільки високим є ризик масового скуповування земельних паїв і формування на цій основі не орендодавців, а монопольних власників-латифундистів на одному із останніх неприватизованих ресурсів країни? Чи вдасться, забезпечити пріоритетність купівлі для дрібних землевласників на перших етапах після зняття мораторію?

Сьогодні відсутні ринкові механізми, які повинні допомогти у формуванні ціни на землю. Відсутні механізми, програми пільгового кредитування національного українського сільськогосподарського товаровиробника, зокрема, і малих фермерських господарств, що ставить сільського господаря у неможливість конкуренції перед агрохолдингами та корпораціями, що мають можливість користуватися залученими іноземними інвестиціями.

Отже, земля може стати заручницею спекулятивних дій, внаслідок яких буде зірвано злагоджену роботу агропромислового комплексу, що може вплинути на продовольчу безпеку і призвести до дестабілізації в Україні. Нам належить зробити свій вибір між поспішним відкриттям ринку земель сільськогосподарського призначення і комплексною земельною реформою.

Згідно зі статтею 13 Конституції України, земля та її надра в межах території України є об’єктами права власності українського народу. Таким чином, це виключно справа референдуму.

Враховуючи наведене, ми, депутати Надвірнянської районної ради, звертаємося до Вас із проханням недопущення швидкого відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення в Україні.

Просимо:

1. Продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2025 року.

2. Розпочати широке, публічне, суспільне обговорення щодо впровадження ринку землі сільськогосподарського призначення.

3. Винести питання щодо зняття мораторію на землі сільськогосподарського призначення на всеукраїнський референдум.

Схвалено на позачерговій двадцять дев’ятій сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання 4 жовтня 2019 року.

Про підтримку пропозицій Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України

Рішення від 04.10.2019 № 690-29/2019 Надвірнянської районної ради сьомого скликання (позачергова двадцять дев’ята сесія).

Розглянувши пропозиції Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України щодо показників державного бюджету на 2020 рік у частині місцевих бюджетів, удосконалення міжбюджетних трансфертів, адміністрування податків, відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада ВИРІШИЛА:

1. Підтримати пропозиції Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України щодо показників державного бюджету на 2020 рік у частині місцевих бюджетів, удосконалення міжбюджетних трансфертів, адміністрування податків.

2. Рішення надіслати прем’єр-міністру України О. Гончаруку.

Заступник голови районної ради І. Д. Писклинець.

 

Пропозиції Асоціації міст України щодо показників державного бюджету на 2020 рік у частині місцевих бюджетів, удосконалення міжбюджетних трансфертів, адміністрування податків

1. Встановити частку зарахування до бюджетів місцевого самоврядування податку на доходи з фізичних осіб в обсязі не менше 80% для належного забезпечення виконання делегованих державою повноважень, за рахунок коштів додаткової дотації на здійснення переданих із державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, субвенцій на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, фонду державного регіонального розвитку, скасування акцизного податку з виробленого в Україні пального та акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального, механізму сплати коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту. Спрямувати 20% цього ресурсу до бюджету розвитку місцевих бюджетів (що забезпечить цільове використання цих коштів на оновлення інфраструктури).

2. З метою недопущення втрат місцевих бюджетів в частині акцизного податку на пальне при відсутності компенсаторів таких втрат продовжити оподаткування акцизним податком реалізацію суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального.

3. Передбачити у державному бюджеті на 2020 рік субвенцію на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в розмірі 5 млрд. гривень.

4. Списати заборгованість місцевих бюджетів перед державним бюджетом за середньостроковими позиками, які надавались виключно на виконання делегованих державою повноважень.

5. Внести зміни до Податкового кодексу України, якими забезпечити індексацію нормативної грошової оцінки землі та майна відповідно до індексу споживчих цін за відповідний рік.

6. Скасувати пільгу зі сплати за землю для платників єдиного податку, гірничодобувних підприємств для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин.

7. Визначити обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, відповідно до обсягу, запланованого на 2020 рік, збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, за рахунок якого здійснюється фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення.

8. З метою посилення контролю (відповідальності) за сплатою податку на доходи фізичних осіб податковими агентами, а саме підрозділами юридичних осіб незалежно від їх статусу за фактичним місцем здійснення ними діяльності, поновити норми Податкового кодексу України у частині встановлення контролю за сплатою податку з боку Державної податкової служби України.

9. З метою збільшення надходжень місцевих податків та зборів по громадах, що розташовані на лінії зіткнення, та поновлення оподаткування місцевими податками вилучити норму прикінцевих положень ПКУ, відповідно до якої вводиться пільгове оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та платою за землю, якщо об`єкт оподаткування знаходиться на лінії зіткнення.

10. Спрямувати 20% субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах на вулиці та дороги у населених пунктах, розподіливши їх між бюджетами міст обласного значення й об’єднаних територіальних громад залежно від протяжності вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

У сфері освіти:

11. Освітню субвенцію передбачити в розмірі 105 млрд. грн., що врахує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам (постанова Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки» (зростання у середньому на 35%)), реальний контингент учнів, не допустить виникнення дефіциту освітньої субвенції. У разі відсутності ресурсу на підвищення заробітної плати в освітній субвенції скасувати таку постанову або відтермінувати її дію.

12. Додатково передбачити субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам в розмірі 14,6 млрд. грн., як компенсаторний механізм підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки» та від 10 липня 2019 року № 695 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року № 22», а також підвищення заробітної плати тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. № 755 «Деякі питання оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл». У разі відсутності ресурсу на такий компенсаторний ресурс скасувати такі постанови або відтермінувати їх дію.

13. Внести зміни до Бюджетного кодексу України, якими передбачити фінансування професійно-технічної освіти з 2020 року з обласних бюджетів.

У сфері охорони здоров’я:

14. Передбачити збільшення тарифу за надання медичних послуг, пов’язаних із первинною медичною допомогою, що встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта на 2020 рік не менше, ніж 500 гривень з урахуванням збільшення середньої заробітної плати.

15. Затвердити у складі закону про Державний бюджет України на 2020 рік Програму медичних гарантій та передбачити необхідний обсяг коштів для її фінансування.

16. Передбачити у 2020 році 1,5 млрд. гривень у державному бюджеті на здійснення переданих державою повноважень на лікування хворих на цукровий діабет та здійснювати видатки на лікування таких хворих за окремою бюджетною програмою, розпорядниками нижчого рівня якої визначити обласні державні адміністрації.

У сфері соціального захисту:

17. Законодавчо встановити з 2020 року та наступних років оплату з державного бюджету гарантованих державою пільг, зокрема, пільг на проїзд і послуг зв’язку. Передбачити субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на такі цілі у розмірі 6 млрд. грн. У разі відсутності ресурсу у Державному бюджеті на 2020 рік на забезпечення гарантованих державою пільг скасувати їх або призупинити їх надання.

18. Передбачити 2,2 млрд. гривень у державному бюджеті на погашення боргів за надані гарантовані державою пільги у 2015-2016 роках.

19. Передбачити у державному бюджеті 2020 року кошти на сплату енергопостачальним підприємствам штрафних санкцій за рішеннями суду, які виникли внаслідок несвоєчасного перерахування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на пільги та субсидії, в розмірі не менше 7 млрд. гривень.

20. Підтримати територіальні громади, які хочуть стати дружніми до дітей та молоді, і збільшити частку податку на доходи з фізичних осіб (ПДФО), що зараховується до бюджетів місцевого самоврядування:

– на 1 % для територіальних громад, які визнано кандидатами на отримання статусу «Громада, дружня до дітей та молоді»;

– на 3 % для територіальних громад, яким установлено чи підтверджено статус «Громада, дружня до дітей та молоді».

У сфері житлово-комунального господарства:

21. Передбачити субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, бюджетним установам і організаціям та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування у розмірі 19 млрд. гривень (на підставі складених ОДА актів за участі надавачів послуг). Різниця у тарифах виникла протягом 2016-2019 років через рішення держави про підняття цін на природний газ, збільшення мінімальної заробітної плати без перегляду цін на послуги теплопостачання, запровадження ринку електричної енергії, скасування «нічного тарифу» на електричну енергію.

22. Передбачити 1 млрд. гривень компенсації місцевим бюджетам на покриття збитків, пов’язаних зі зростання вартості електричної енергії на зовнішнє освітлення населених пунктів у нічний час доби.

Схвалено на засіданні правління Івано-Франківського регіонального

відділення Асоціації міст України 24 вересня 2019 року.

Підтримано на позачерговій двадцять дев’ятій сесії Надвірнянської

районної ради сьомого скликання 4 жовтня 2019 року.

Про підтримку звернення Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України

Рішення від 04.10.2019 № 691-29/2019 Надвірнянської районної ради сьомого скликання (позачергова двадцять дев’ята сесія).

Розглянувши звернення Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України щодо системного підходу у розподілі та виділенні коштів державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток, відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада ВИРІШИЛА:

1. Підтримати звернення Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України щодо системного підходу у розподілі та виділенні коштів державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток.

2. Рішення надіслати прем’єр-міністру України О. Гончаруку.

Заступник голови районної ради І. Д. Писклинець.

 

Прем’єр-міністру України

О. Гончаруку

 

Звернення

щодо системного підходу у розподілі та виділенні коштів державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток

Уряд України відповідно до частини 6 статті 8 Бюджетного Кодексу України, статті 32 Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік» затвердив розподіл частини коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами, у тому числі за об’єктами (заходами) в обсязі 2,5 млрд. грн. (розпорядження КМУ від 10.07.2019 № 500-р).

Із 30 серпня 2019 року Державна казначейська служба перерахувала до місцевих бюджетів 814,8 млн. грн., що становить 32,6%. Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України Івано-Франківській області виділено 163 млн. грн., з них близько 100 млн. грн. мали б спрямувати на будівництво, реконструкцію, ремонти надважливих робіт, решту коштів мали б надходити у період із вересня до грудня поточного року.

Однак, 10 вересня 2019 року територіальної органи Державної казначейської служби на виконання доручення Міністерства фінансів України від 06.09.2019 року №05-220-18-10/188 ДСК заблокували видатки на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та звернулися до органів місцевого самоврядування з вимогою добровільно надати письмову згоду на повернення цих коштів.

З тривогою відреагували на таке звернення органи місцевого самоврядування. Позаяк, вони представляють інтереси громад та є їм підзвітними, не говорячи вже про здійснені ними заходи щодо укладання договорів з підрядниками, виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення тендерів тощо. Останнє є відповідальністю органів місцевого самоврядування перед юридичними та фізичними особами. І якщо у випадку часового затримання з надходженням коштів можна було б зважити на об’єктивні обставини – зміну влади у державі, хоч ніхто не відміняв її неперервності і наступності то лист Державної казначейської служби викликав реальну тривогу, став чинником громадської напруги.

ІФ РВ АМУ, громади, експертне середовище, ЗМІ стали на захист інтересів громад та відстоювали керівництво органів місцевого самоврядування, яке поставлене перед невтішною перспективою боргових зобов’язань, а то і судових позовів, як такі, що недотримуються умов співпраці з підрядниками тощо. Звісно, що в заручниках залишилися і громади, які ніяким чином не впливали на розподіл коштів окремим з них, позаяк Кабінет міністрів України видавав розпорядження без їхньої думки. Хотілося б при цьому нагадати, що відповідно до статті 5 Конституції України єдиним джерелом влади в Україні є народ, і владу цю він здійснює через органи державної влади та місцевого самоврядування.

Нас турбує і те, що Державна казначейська служба та її територіальні підрозділи, які мають функції контролю, порушують чинні норми бюджетного законодавства, яких би мали дотримуватися у першу чергу самі. Адже відповідно до пункту 32 частини 1 статті 2 Бюджетного Кодексу України визначено, що міжбюджетні трансферти – це кошти, які безповоротно передаються з одного бюджету до іншого і немає жодних законодавчих підстав для повернення виділених коштів.

Асоціація міст України, Івано-Франківське регіональне відділення ВАОМС «Асоціація міст України», представники громад Прикарпаття звертаються до вас із вимогою щодо дотримання цивілізованої форми паритету відносин держави та місцевої влади, у тому числі і між трансфертних, для забезпечення населення якісними базовими послугами, зміцнення місцевої демократії.

Водночас пропонуємо до комплексу законодавства з реформи місцевого самоврядування при розгляді питання з бюджетної децентралізації та зміцнення фінансової незалежності, удосконалення між трансфертних відносин передбачати компенсаторні кошти для місцевих бюджетів, а також внести зміни до Бюджетного Кодексу України в частині відповідальності органів казначейства за затримку платежів місцевих бюджетів.

Схвалено на засіданні правління Івано-Франківського регіонального

відділення Асоціації міст України 24 вересня 2019 року.

Підтримано на позачерговій двадцять дев’ятій сесії Надвірнянської

районної ради сьомого скликання 4 жовтня 2019 року.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!